Dag 76. Naar een andere plek bij het Lac de Madine.

Frankrijk, Nonsard-Lamarche

Gisterenavond werden we onaangenaam verrast door harde muziek die om elf uur begon te stampen. Wilma heeft om 12 uur nog haar oordoppen ingedaan en de muziek leek even te stoppen om daarna door te gaan tot 4 uur. We hebben dus slecht geslapen.☹️☹️
Vanmorgen werden toch nog wakker rond acht uur.

Na het ontbijt heb ik water bijgevuld, dat kon zonder de camper te verplaatsen. Daarna de fietsen uit de "garage" gehaald voor een fietstocht van 20 km rond het meer. De route stond goed aangegeven met bordjes "Tour du Lac". Een deel was verhard, maar een groot deel ging over onverharde, soms blubberige gedeeltes. Ik moest een paar keer stoppen om de blubberzooien en plantenresten tussen mijn remmen en spatbord weg te halen. De route ging ook een stukje van het meer af met een korte doch steile klim.

Bij terugkomst de waterslang weer aangesloten en de fietsen schoongespoten. Aan de Engelse camperaars die vertrokken gevraagd of zij al betaald hadden en waar, maar die zeiden dat zij 2 nachten gratis aan de stroom hadden gestaan. De Franse overbuurvrouw die hier vaker stond, wist te vertellen dat als er geen briefje onder je ruitenwissers zat of als niemand langs geweest was, dat je dan niet hoefde/kon betalen.
Tijdens de fietstocht hadden wij een andere camperplaats aan het meer gezien en we besloten daarnaartoe te gaan (7 km verderop).
We kozen ervoor om niet op de duurdere plaatsen achter een slagboom te gaan staan, maar op de goedkopere plaats waarvan de slagboom al open stond!
In de loop van de middag zijn er wat campers bij gekomen, maar er zijn er meer vertrokken (dagjesmensen?!). Tot nu toe hebben we niets hoeven te betalen.
Vandaag een paar geocaches gevonden, een powernapje gedaan, buiten boeken gelezen en een ijsje gegeten. Hier wordt vannacht rustig geslapen, hoop ik.

Aire de Camping-car Lac de Madine (Nonsard).
Sirecode: 55210. €7,00 zonder elektriciteit. Vlot bleu servicestation aanwezig (bankkaart nodig bij gebruik).
Dagafstand: 8 km!
Totale reisafstand: 5678 km.

Geschreven door

Al 4 reacties bij dit reisverslag

Wat lief een roos geplukt...voor je lieve Wilma?

Alice 2024-05-26 19:18:35

Wow, dat is vervelend ja zo’n hoop herrie. Hopelijk eenmalig.

Jack 2024-05-26 20:14:31

...ik reageer niet elke dag maar wil jullie zeggen dat ik altijd mee geniet van al jullie avonturen en foto's! 🙏💚❤️

Herma 2024-05-26 20:23:17

Ik sluit me bij Herma aan!

Meia 2024-05-26 23:30:22
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.