Na een rustige nacht werden we wakker met vogelgeluiden op de achtergrond. Na het ontbijt hebben naar een aflevering van die leuke serie "Oogappels" gekeken. Gisteren wonnen ze nog de Gouden Televizierring!
Voor vertrek hebben we geserviced en daarna was het grotendeels over autosnelwegen rijden naar de Middellandse Zee. Het traject was minder saai dan gisteren, beetje meer klimmen en dalen, veel groen van zowel fruitbomen, olijfbomen en wat ander spul. Dichter bij de kust zagen we wat meer cipressen, bloeiende oleanders en palmbomen, bovendien was het richting Valencia een stuk drukker.
Om 13.00 uur kwamen we aan op een camperplaats aan zee waar we al eens eerder gestaan hebben. Hier blijven we twee nachten. Het zeewater was heerlijk en met af en toe een lekker zeewindje is het aangenaam van temperatuur.
Área de Autocaravanas Playa Casablanca.
Sitecode: 98363. Gratis. Bij doorgaande weg is een Eurorelay-servicestation. Voor waterinname is een jeton nodig.
Dagafstand: 237 km.
Totale reisafstand: 3540 km.
Geschreven door De.Vlietjes.op.reis