Dag 59. Weer naar een Zweeds ziekenhuis.

Zweden, Helsingborg

Al een paar dagen liep Wilma met pijn in haar rug rond en ondanks het slikken van paracetamols en het insmeren met spierolie werden de klachten alleen maar erger.
We gingen naar bed en Wilma ging in een voor haar acceptable houding liggen. Na één uur 's nachts moest ze zich toch eens draaien en dat ging alleen maar met veel pijn. Toen hebben we besloten dat dit niet langer kon. Iets dergelijk heeft Wilma twee jaar geleden ook al eens gehad, ook in Zweden. We hebben de alarmcentrale van CZ gebeld en gezegd wat er aan de hand was en dat we naar het ziekenhuis van Helsingborg gingen. Het was een uurtje rijden met onderweg flarden mist. Ook nog even geserviced om een paar dagen vooruit te kunnen.

Om 02.15 uur waren we bij de SEH. Wilma werd al snel binnengeroepen, maar ik moest in de wachtkamer blijven. Ik ben daar tot 4.45 uur blijven zitten, tot de parkeertijd was afgelopen. Het is nu 5.30 uur en ik heb al een stukje verslag in de camper gemaakt en ben toen gaan slapen. Wordt vervolgd.

Om half zeven klopte Wilma op de deur van de camper. De details laat ik achterwege, maar de orthopeed raadde een MRI aan in het eigen ziekenhuis. Voorlopig zijn de krampen in rug en pijn eruit. Voor we gingen rijden, hebben we ontbeten. We wilden proberen om rond 10 uur de veerboot van Helsingborg naar Helsingør (DK) te nemen. Dat werd wat vroeger. We kwamen er om half acht aan! Bij de automaat een kaartje gekocht (DKK 660 = €88) en vrijwel meteen, ja we boften weer, konden we aan boord.

Van Helsingør naar Rødby was het ongeveer 200 km. Na 100 km hebben we een stop ingelast voor een powernap. Binnen een uur was ik wakker, want de temperatuur in de camper was opgelopen tot 31 graden. Wilma heeft anderhalf uur geslapen. Na de koffie zijn we verder gereden. 15 km voor Rødby hebben we geluncht.
Bij de veerboot was het druk, maar na 20 minuten hadden we ons ticket betaald (DKK 1149 = €150). Een kwartier later reden we de veerboot op. Hoeveel geluk kan je hebben met het wachten bij een veerboot. De hele reis gaat dat al zo.😄. Afvaart om 14.25 uur. Duur van de overtocht ongeveer 45 minuten.
Het duurde even voor we een geschikte camperplaats vonden, maar de derde optie was prima. Een camperplaats aan een visvijver met een grillplaats en een geocache.
Een beetje moe zijn we wel, dus we zullen wat vroeger in bed liggen.

Schőnwalde am Bungsberg
P4N-code: #175069. Gratis. Geen voorzieningen.
Nachtafstand: 81 km naar het ziekenhuis.
Dagafstand: 277 km.
Gereisde afstand: 358 km.
Totale reisafstand: 5518 km.

Geschreven door

Al 16 reacties bij dit reisverslag

Beterschap Wilma 💟

Lotti 2023-07-11 20:02:28

Wat een narigheid Wilma en Mike! Heel veel sterkte en een goede thuisreis.🙏🍀

Meia 2023-07-11 20:19:37

Wat een vervelende toestand, Wilma beterschap. Hopelijk niet teveel opstoppingen op de terugreis.

Greet 2023-07-11 20:26:46

Hoi Mike & Wilma, wat een toestand. Voorspoedige reis verder en uiteraard beterschap. dikke knuffel !

Bart 2023-07-11 20:50:03

Beterschap Wilma 😘💐

Wilma maliepaard 2023-07-11 20:58:41

Heel veel sterkte, Wilma!

Jacques 2023-07-11 22:19:30

Sterkte Wilma, hoop dat ze je iets langwerkends hebben gegeven ! Voor vannacht: lekker slapen allebei 😘

Monica 2023-07-11 22:25:16

Heel veel sterkte en Beterschap voor Wilma en natuurlijk ook voor Mike!

Bea Huffmeijer 2023-07-11 22:26:54

O mensen, dat is minder goed nieuws. Wat vervelend dat jullie reis zo moet aflopen. Hoop dat het nu meevalt met de pijn. Sterkte voor jullie beiden

Camperikelen 2023-07-11 22:32:22

Hè verdorie , sterkte en beterschap.

Ina 2023-07-11 22:54:44

Lieve Wilma en Mike heel veel sterkte met de terug reis ,wij hopen dat het snel beter mag gaan ,dikke knuffels van ons 😘😘🍀🍀

Els en Ton de Mooij 2023-07-11 23:14:47

Wat vervelend voor jullie. Van harte beterschap

Wim Vermeulen 2023-07-12 09:04:44

Wat een vervelende complicatie zo bijna aan het einde van jullie zwerftocht. Hoop dat alles verder mee gaat vallen. Groet Geert

Geert Rommers 2023-07-12 11:15:30

Guéris vite et prends du paracetamol codeiné

Odile 2023-07-12 13:47:35

Beterschap!

Cees 2023-07-12 15:55:43

Oh non! Je suis contrariée d'apprendre que les douleurs t'ont conduit vers les urgences. Te connaissant ça devait être insoutenable. J'espère que le parace tamole te rendra le retour plus facile. Tiens bon! Bises

Anne 2023-07-12 21:07:25
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.