Dag 19: Tombstone, AZ naar Fort McDowell, AZ

Verenigde Staten, Scottsdale, AZ

Opstaan was geen pretje vandaag. Brrr, wat was het nog koud. Kachel aan en nog ff terug onder het dekbed. Voordeel van de kou, binnen een half uur ben je opgefrist, aangekleed en opgeruimd om te vertrekken. Dus om 8 uur hoppa richting Phoenix. In Benson even stoppen voor een hele sterke koffie. Veel mensen met een RV of zoiets vragen hoe het is geweest de laatste dagen. Iedereen had dus veel last gehad van de harde windstoten in Texas en New Mexico.

Bijna bij Tucson bedacht ik me ineens dat ik vlakbij de Old Tucson Studios ben. Ook hier in 2011 geweest maar wel voor een gesloten poort. Vandaag niet dus. Old Tucson Studios is een compleet Wild West dorp waar heel veel films en tv series zijn opgenomen. Films met John Wayne maar ook beroemde tv series als High Chapparal en Gunsmoke. Heel leuk om een paar uurtjes rond te lopen. De gids vertelde heeeeeeeeel veel maar vaak wel leuke weetjes. Vanwege het 80-jarig bestaan werd er nog een gunfight nagespeeld. Dit keer won de non!

Ik was even vergeten dat de weg naar de Old Tucson Studios o.a. dwars door het Saguaro NP gaat. Beroemd vanwege de gigantische cactussen. Heel mooi maar weinig gezien :-) , de weg is smal en gaat op en neer met de nodige haarspeldbochten. Geen compartimentje verloren vandaag :-)

Bijna op de eindbestemming voor vandaag nog even een kleine omweg langs Salt River Fields at Talking Stick in Scottsdale. Dit is het trainingscomplex van de Rockies en hier worden ook de wedstrijden gespeeld tijdens de zogenaamde Springtraining. Alle clubs in de MLB hebben een trainingscomplex in Arizona of Florida. Mooi complex maar helaas alleen kunnen zien door de gesloten hekken. Het is zaterdag en dan is het stadion gesloten voor bezoekers.

Nog een kwartiertje rijden en dan kan de boel weer opgezet worden voor de nacht.

Morgen de laatste etappe met de RV naar Las Vegas. Bijna 500 km, dus op tijd vertrekken. De komende 2 nachten sta ik op de camping naast Sam's Town Hotel & Gambling Hall. Ik kan dan op mijn gemak de koffers inpakken en de RV opruimen en (binnen) schoonmaken. Dinsdagochtend ga ik de RV dan 3 minuten verderop langs de dezelfde weg inleveren bij Road Bear. Benieuwd hoe lang dit gaat duren mede vanwege de "kleine beschadigingen". Zie wel. In ieder geval daarna de huurauto ophalen en richting The Mirage aan de Strip. Via het spel MyVegas van Mlife (eigenaar van veel hotels in Las Vegas o.a. : MGM, NewYork NewYork, Bellagio etc. en dus ook The Mirage) heb ik 2 overnachtingen gewonnen. Daar ga ik eens rustig kijken naar de route voor het vervolg van de roadtrip.



Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Hopelijk wordt het laatste deel van je avontuur leuker waar ga je heen vanuit Vegas de grand Canjun? Is wel geweldig hoor je voelt je daar zo nietig. En dan ook maar hopen op lekker weer.Heel dikke kus en rij voorzichtig

Carla 2019-04-15 19:59:12
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.