1 en 2 juli omgeving Embrun

Frankrijk, Embrun

Wij staan nog steeds bij Enbrun. Het weer is harstikke mooi, op een paar flinke buien na dan, de omgeving is prachtig en de camping is ook erg goed. Ook de sfeer op de camping is leuk. Je leert elkaar snel wat kennen.

Woensdag 1 juli zijn wij naar het stadje Enbrun gelopen. Echt een oud historisch stadje. Het bleek dat er ook markt was. Altijd leuk. Wel de corona maatregelingen in het oog houden wat goed lukte omdat wij er allert op waren. Dus op tijd even opzij stappen of even een omweggetje maken. Toch wel de opmerking dat sommige mensen hier wel erg laconiek mee omgaan.
Ook moesten wij even naar een farmacy. Sije had nl. (ja alweer) diarree. Er werd immodium ingekocht. Na een paar tabletjes en enkele uren was gelukkig het probleem opgelost. Goed spul dus.
Voor de rest wat wandelingen gemaakt en boodschappen gedaan. ‘s Avonds hebben wij bij het restaurant op de camping heerlijk gegeten. Wij zaten lekker buiten op het terras. Het was gezellig. Met diverse mensen even gesproken.

Donderdag een mooie autoroute gereden door de bergen. Sije had deze route gevonden op de receptie van de camping. Gedeeltelijk om het meer Serre Ponçon heen en dan zo het hooggebergte in. Mooie route met smalle weggetjes.
Na terugkomst op de camping en ontspanning ‘s avonds nog een wandeling gemaakt naar het plan Deau.
Morgen (vrijdag) zijn wij van plan hier weer te vertrekken. Zijn wij hier 4 nachten geweest. Onze volgende stap zal zijn weer ietsjes omhoog. Via Route Napoleon (dus via de bergen) willen wij graag naar Annecy toe. Het weer is daar de komende tijd gelijk als hier, erg mooi dus.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.