Vanmorgen rond 5 uur allemaal al klaar wakker, maar ja wat moet je zo vroe, dus maar besloten nog even te blijven liggen. Rond half 7 was het geduld op dus uit het bed.
Planning vanmorgen Ellis Island en Statue of Liberty bezoeken. Eerst maar even op zoek waar wij goed kunnen ontbijten. Rond ons appartement zijn er vrij veel eetgelegenheden en supermarkten, dus dat was geen probleem. Ontbeten in een mooie Whole market. Een combinatie van een grote supermarkt, restaurant en traiteur. Het smaakte prima.
Daarna met onze Metro kaart (die wij gisteren nog hadden aangeschaft van onbeperkt reizen van 7 dagen) op naar down town nl: Battery Park waar wij om 9 uur (Tickets vooraf al aangeschaft) worden verwacht bij staten Ferry.
Een bezoek aan Statue Of Libery (spreekt voor zich denk ik) en Ellis Island. Wij bezochten beide museums die hier meer over vertelden.
Ellis Island is een eiland in de Haven van New York dat eind 19e en begin 20e eeuw dienstdeed als grenspost voor aankomende nieuwe immigranten die zich in de Verenigde Staten wilden vestigen. Alle immigranten(asiel zoekers) moesten eerst hier langs om lichamelijk en geestelijk gekeurd te worden.
Rond half twaalf door statue cruises weer teruggebracht op Manhatten.
Hierna zijn wij met de metro teruggegaan naar ons appartement voor de lunch. Na hier even lekker de tijd voor te hebben genomen zijn wij naar Time Square gegaan. Bijzonder om deze te zien met z’n uitbundige neon lichtreclame’s.
The 7 e Avenue richting Central Park door gewandeld Central Park bezocht.
Omdat wij om 19.00 uur de musical The Phantom of the Opera zullen bezoeken op Broadway (kaarten thuis al gekocht) gingen wij rond 5 uur al op zoek naar een restaurant. Het werd een Italiaansrestaurant. Wij hebben lekker gegeten en waren mooi op tijd voor de musical.
Dit stond met name op het verlanglijstje van Gerlof, maar wij waren alle drie erg onder de indruk van alles wat wij zagen. Erg mooi om eens mee te maken.
Vandaar uit nog even (in het donker) over Time Square gegaan en met de Metro weer naar ons appartement.
Het is nu hier 23:30 uur. Tijd om op bed te gaan.
Geschreven door De-ploegjes-op-reis.avonturen