Provincetown incl. scenic route.

Verenigde Staten, Barnstable

Vandaag ons tijdens het ontbijt verwonderd over een stel mensen die heel vreemd gedrag vertoonden, ze zagen er ook bijzonder onverzorgd uit. Ze hebben b.v. met hun tweeen 4 of 5 sinaasappels, heel veel broodjes enz. opgegeten, lees in de tas gestopt😯
We zijn vandaag via Mill beach naar het uiterste puntje van Cape Cod gereden. Eerst een visitor center opgezocht waar we heel goed zijn voorgelicht, op de daar aanwezige uitkijktoren had je een prachtig uitzicht! We zijn als eerste naar het strand gereden en hebben daar gewandeld, het weer is ook vandaag toch weer mooi☀️.
Vervolgens zijn we naar een bos gereden, wat toch bijzonder is midden in de duinen een loofbomenbos met natuurlijk de prachtige herfstkleuren erbij kado.
Toen naar Providence town, volgens de dame van het visitor centrum moesten we zeker de winkelstraat afrijden, deze is 1 richtingverkeer en you have to drive slowly because it is narrow. Nou dat klopt, veel voetgangers en voor Amerikaanse begrippen smal, we konden dus al rijdend veel zien. De straat was halverwege afgesloten dus een stukje omgereden omdat we op advies naar 2 vuurtorens wilden lopen. Daar aangekomen hebben we een heel aardige agent gevraagd of we op de juiste plek waren, dat waren we maar hij adviseerde ons deze wandeling niet te maken omdat de stenen bij hoogtij onder water komen te staan en wij niet genoeg tijd hadden om terug te lopen. Besloten een klein stukje te lopen en dat viel nog tegen ook want je moest heel goed opletten waar je je voeten neerzet.
Lekker in het zonnetje een cupcake opgegeten en toen naar Highland vuurtoren, was ook weer mooi deze stond meer op een klif. We besloten nog 1 afslag te nemen naar weer een vuurtoren, het was mooi maar toen hadden we het wel gezien.
Op naar huis kwamen we nog langs een vrij grote Subaru dealer waar de mannen even hebben rondgekeken en zich hebben verbaasd over de hoeveelheid nieuwe auto’s die daar op voorraad stonden.
We wilden nog langs het Kennedy museum deze bleek bijna te sluiten en de entreeprijs was vrij hoog dus besloten deze over te slaan. Nog even chillen op de hotelkamer en toen gaan eten bij

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.