San Francisco/Alcatraz/Fietsen

Verenigde Staten, San Francisco

Vanmorgen weer vroeg uit de veren want Gerlof, Marco en Anna Marie hadden kaartjes voor Alcatraz en moesten om 08.45 bij Pier 33 zijn, Sije en Fokje gaan fietsen. Het is ongeveer een uur lopen, het was rustig in de stad dus we konden mooi door lopen.
Eerst nog even een maquette bekeken van het gevangenis eiland Alcatraz, er stond een lange rij voor de boot maar die was snel weg, vanaf de boot een adembenemend uitzicht op de stad met zijn steile wegen.
Vanaf de boot kregen we een (ja ja ) Nederlandstalige audioguided tour welke zeer in de smaak viel!
De ontsnappingen vonden we intrigerend (deze mensen zijn nooit terug gevonden🙀) Ook de beroemde gevangenen zoal Al Capone en machinegun Kelly maakten indruk, kortom zeer de moeite waard.
Sije en Fokje hadden fietsen gehuurd en zijn door het nog ontwakende SF langs de kust richting Golden Gate Bridge gefietst, er waren een paar heel steile stukjes maar verder was het ontzettend leuk om te fietsen! Wat een andere stad zie je dan, heel mooi groen en langs de kust veel hardlopers, mensen met honden en prachtige huizen.
De Golden Gate was ook leuk om te doen, wel "koud" en winderig maar een belevenis. Nog een stuk door de stad gefietst en daarna op naar Pier 39 daar hadden we afgesproken.
Lekker gegeten bij het HardRock Cafe op het terras en Marco en Anna Marie hadden echt zin om te fietsen🚴‍♀️ Die hebben dezelfde route gefietst en ook nog een stuk door de stad, ook zij vonden het ontzettend leuk!
Gerlof, Sije en Fokje zijn nog even bij de zeeleeuwen gaan kijken en daarna door de Italiaanse wijk (waar een ijsje niet kan ontbreken) naar het hotel gelopen.
We hebben allemaal een prachtige dag gehad.

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Prachtig allemaal hoor, en ook nog even sportief bezig op de fiets. Zal ook wel even moeten met al dat lekkere eten daar. :-) Zal ook wel geweldig indrukwekkend zijn om al die plaatsen te zien die je vaak op TV ziet.

Gerrit en Annie 2017-06-27 20:03:15
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.