Vandaag zijn wij ontwaakt in de prachtige omgeving van Oakhurst, wat vlakbij Yosemite Park ligt. Bij dit hotel zat er ontbijt bij, wat uitgebreid en erg lekker was. We hebben het dezr ochtend rustig aan gedaan en zijn wij rond een uur of 10 vertrokken naar de bekende Sequoia bomen. Deze bomen lagen maar 45 minuten rijden van ons vandaan. Doordat wij naar een aantal Sequoia's gingen waar het minder toeristisch was, hebben wij heerlijk rustig langs de mega grote bomen (+/- 80 meter hoog, 10 meter in doorsnee) kunnen wandelen, dit maakt ze de grootste bomen ter wereld qua omvang. De bomen vallen in deze omgeving minder op, omdat alle bomen hier vrij groot zijn. Maar echte Sequoia's zijn niet te missen en hier zijn wij ook zeker even mee op de foto geweest!
Onze volgende stop bracht ons bij Lewis Creek. Dit is een beek die vanuit Yosemite stroomt en zich een weg heeft gebaand door de natuur. Bij Lewis Creek hebben wij een trial gevolgd die ons langs de beek en een aantal watervallen heeft geleid. De omgeving was hier fantastisch mooi en hier hebben wij ook even een gezeten om te genieten van de prachtige en rustige omgeving.
Na deze trial waren we toe aan wat ontspanning en verkoeling. In de buurt was een groot meer waar we naar toe zijn gereden. Dit meer (Bass Lake) is ontstaan nadat er een dam is aangelegd om elektriciteit op te wekken. Nadat we een mooi plekje hadden gevonden onder de bomen, hebben we een duik in het water genomen. Het water had een heerlijke tempratuur en hier zijn we een aantal uur gebleven. Tussendoor hebben wij nog echte Amerikaanse hotdogs gegeten, wat tijdens deze reis natuurlijk niet kan ontbreken.
Rond etenstijd zijn wij weer terug naar Oakhurst gereden. Gerlof wou nog heel graag naar de Dollar Tree (een Amerikaanse versie van Action/op=op), waar wij nog even naar binnen zijn geweest. Na de supermarkt nog even bezocht te hebben voor de nodige eten- en drinkenswaren, zijn wij weer terug naar ons hotel gegaan. Hier hebben wij nog even lekker kunnen ontspannen op onze hotelkamer, zodat wij morgen genoeg energie hebben om naar de stad met de Golden Gate Bridge te gaan! Op naar San Francisco :)
Geschreven door De-ploegjes-op-reis.avonturen