30 km fietsen rond Een West

Nederland, Noordenveld

Vanmiddag een korte fietstocht gemaakt, 10 graden kouder dan gisteren en dat was op de fiets toch best frisjes. We kwamen ook hier weer een ooievaarsnest tegen langs het fietspad in een woonwijk aan de buitenrand van een dorpje. Een eind verder zagen we over het fietspad een hertje oversteken, dus iets verderop gestopt maar hij rende zo hard die was echt snel ver weg, maar Cor zei waar er 1 zit, zitten er meerdere, en ja hoor iets verderop zaten er ook 2, nog steeds best ver weg voor mijn lens maar toch een foto kunnen maken ook al zijn ze niet van top kwaliteit. Op onze eigen harde schijf zijn ze beter opgeslagen wat was dat mooi om te zien.

Eenmaal weer op de camping even een kopje thee en koffie gedronken, want we kwamen niet 1 zaakje tegen waar we wat konden drinken, en of het dan open geweest zou zijn?

Cor is nog even gaan vissen en ik heb daar weer wat foto's van gemaakt. Ook van de overbuurman, zo vis je dus op Karpers hahaha.

Lieve groetjes van Cor en Yvonne


Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Hola Chica, Ja lekker hé, 10 graden koeler ;-) Wat gaaf die hertjes, altijd prettig om die op je eigen harde schijf op te slaan. Heb je de pan al op staan? Met de vangst van Cor kan je vast een heel weeshuis voeden :-)))) XX

Karina 2019-06-04 12:31:44

hahaha nee Karina ik eet die visjes echt niet... meer graat dan vis vrees ik lol

CoVo.op.avontuur 2019-06-05 21:33:02
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.