Voor de verandering heb ik vandaag de wekker eens gezet. Het weermannetje heeft beloofd om de zon te laten schijnen. ☀️ ☀️ En daar wil ik van genieten. Helaas geen zon als ik wakker word. Vandaag International Geocachingday 2021. Vanochtend een wandeling naar een cache gemaakt. Rowan, Menno en Lukas lopen ook mee.
We lopen door de bossen en ineens, weg bos en lopen we over een bloeiende heide. Alles over het veld heeft een paarse gloed.Er wonen hier ook hagedissen volgens een infobord. Die zien we dan weer niet.
De zon is intussen toch gaan schijnen! Heerlijk.. bij de camper korte broek aan en zitten en genieten.
Monique is aan puzzel van 1000 stukjes begonnen. Flinke uitdaging. Zeker als het een puzzel van Jan van Haasteren is. Op die puzzels is altijd zoveel te zien. Ik puzzel een stukje mee.
Werk een stukje aan m'n diamond painting.
Ik duik nog even in het boek dat ik aan het lezen ben. De serie Mooie Moorden (deel 5 Volkerak) Totaal zijn er 6 delen.
Maar deel 6 is nog niet uit. Per boek wordt 1 verhaal verteld en door alle 6 de boeken loopt een rode draad.. het verhaal gaat over rechercheur Zoë die bij de politie op Goeree Overvlakkee werkt. Ze lost moorden op. Maar moet beveiligd worden vanwege Sven een psychopaat die geobsedeerd is voor haar.
Alle kinderen gaan zwemmen bij het strandje. Lukas heeft een supboard bij zich. Rowan mag er ook op varen. Echt suppen gaat niet want er zitten geen originele peddels bij.
's Avonds gaan we BBQen.
Geschreven door Brickfans.op.pad