De warmste dag van de vakantie..
Het is rond de 36 graden. Te denken dat het afgelopen week in Nederland de hele tijd zo warm is geweest. Ik ben blij dat wij niet thuis waren. Ook vandaag rijden we een behoorlijk stuk. We kunnen nu een stuk snelweg nemen. Dat schiet beter op zal je denken. Nou niet dus.. We komen zoveel wegwerkzaamheden heden tegen
het lijkt wel of op onze route helemaal gereconstrueerd wordt.
Uiteindelijk komen we aan in Limburg An der Lahn. Hier is zowaar nog plaats op de cp. De berichten die we over deze cp hadden gelezen vermeldden voornamelijk dat deze altijd vol is. Dat viel reuze mee. Er was plek genoeg.
En zo'n 30 meter verderop een zwembad.
Dus zwemkleding aan en lekker afkoelen.
Daar waren we allemaal aan toe.
's Avonds lopen we het nog even het oude centrum in. Het blijkt hier hier echt oud te zijn. Sommige muren van huisjes staan helemaal scheef. Alles wordt wel goed bijgehouden. En als je goed kijkt is niet alles oud. Op sommige muren hebben ze de balken gewoon geschilderd.
Terug bij de camper spelen we nog een paar potjes 'pesten'. Aylin is de geluksvogel en Rowan en ik hebben het af en toe zwaar te verduren.
Geschreven door Brickfans.op.pad