Opnieuw een rustdag. We hebben het nodig. Maar vanmorgen zijn we wel eerst bij de opgraving geweest van het Akrotiri van bijna 4000 jaar geleden dat door een vulkaanuitbarsting is verwoest. De resten spraken niet heel erg tot de verbeelding maar dat kwam omdat er te weinig gevisualiseerd werd. Toch is het indrukwekkend om je te realiseren dat zo lang geleden er al sterk ontwikkelde culturen waren. De huizen hier waren rijk versierd en tot wel 3 verdiepingen hoog. Bij goed weer kon men zelfs Kreta zien liggen. Ben benieuwd of ons dat ook lukt deze week.
De rest van de dag genoten van de zon en de rust. Het is verbazingwekkend hoeveel schepen er op een dag voorbij varen en dan met name catamarans. We zien in de avond, als aan de andere kant van het eiland de beroemde zonsondergang voorbij is, een hele rits in een optocht om de punt heen varen, in optocht naar de volgende haven.
Met eten nog even lekker losgegaan op Mama Mia van ABBA. Het eten bij Cave de Nikolas is heerlijk en de sfeer is er heel fijn.
Geschreven door Bliekies.op.reis