Vandaag staan we vroeg op om voordat het te warm wordt vast een stuk te lopen over het pad op de Caldera naar Fira.Fira is het dorp waar we met de Cruise aan zijn gekomen. Een jaar of 10 geleden. We moesten toen met honderden tegelijk het style pad omhoog. Ruim 500 treden. Wel op de rug van ezels. Maar het was toen een chaos. Marleen heeft er een trauma aan over gehouden. Werd als klein meisje opeens bij een wild vreemde dame op een ezel gezet. Bij het haastige afstappen haalde ze haar been open dat bloedde als een rund.
We wilde naar deze plek terug om te kijken hoe het er nu is nu er nauwelijks cruiseschepen liggen.
Na een uurtje lopen waren we er om 9.00 uur.
En het was erg rustig. Een paar ezels en enkele toeristen. We zijn de trappen een klein stukje afgelopen en snel weer terug.
We lopen wat rond in het dorpje. Veel is nog dicht . Te vroeg waarschijnlijk. Het maakt een wat troosteloze indruk. Het gedeelte waar wij zitten is veel leuker. We beginnen aan de terug reis en vinden halverwege het leuke restaurantje waar we destijds ook wat hebben gedronken. Nu ontbijten we er. Zo leuk.
Onderweg naar huis komen we lang een openlucht bioscoop waar donderdag avond de film Mama Mia draait. Daar moeten we natuurlijk naartoe dus reserveren we vast een plaatsje.
De rest van de dag brengen we door bij t zwembad.
S avonds eten we in een piepklein papa mama restaurantje met uitzicht op zee.
We bestellen eten, maar geen idee wat. Mama in de keuken heeft de vrije hand. Het was heerlijk.
Geschreven door Barbara1967