Helleborusdag!!

Spanje, Lagune de Castilliana

Wat was het weer een supermooie dag!! Ongeloofelijk. Gespot: 3 reeën (waarvan eentje nog even terugkwam), konijnen, prachtige roofvogels, eeuwige sneeuw (voor hoelang nog) op diverse toppen en vele hellingen bedekt met prachtige Helleborussen.
Vanochtend een bocadillo gehaald bij de bakker die het brood rondbrengt. Geen lekkere tartes, alleen brood. Het rook er heerlijk!! Daarna op pad. Het advies was goed te ontbijten ivm klim, maar de enige locatie voor ontbijt ging pas om 8.30 open en toen was ik al even onderweg. De dag begint met continue klim van 5 km. En ook daarna moet ik vaak de zeilen bijzetten. In totaal bijna 1000 meter klimmen, daar krijg ik spierbillen van (en ik verwacht nu wel spierpijn daar). Ik word gewaarschuwd dat t boven kouder wordt, en dat is ook zo. Verrekens koud!
Lekker bakkie koffie met Madelene in eerste t beste café en een koffie met tortilla in het café in Alto do Poio, waar ik een Guatamalese tref. Overal in de cafés staat de tv aan met het nieuws over Oekraïne. Als ik de Guatamalese een Buen Camino wens reageert ze niet, dus ik raak haar even aan. Ze is in tranen over de situatie daar; t brengt haar terug naar de oorlog in Guatamala. Pas als ik mijn weg vervolg komen de woorden binnen die ik had kunnen zeggen. Maar ik geloof dat mijn hand op haar schouder ook hielp. Ik ben net Galicië uit en nu in de provincie Castillië y Leon. Ik slaap in de herberg in Laguna de Castillië. Zo eten!

Geschreven door

Al 4 reacties bij dit reisverslag

Mooi hè die hellebores! Dankzij jou herken ik ze nu ook. En zo te lezen,kom je echt heel mooie dingen tegen. Geniet maar lekker!

Mama 2022-03-17 19:08:18

Mooi stuk!

Ingrid-Harmina 2022-03-18 05:49:06

Fantastisch Anouk om zo jou verhalen te lezen en het gevoel te hebben stukjes mee te reizen. GENIET!!!

Maike 2022-03-18 15:34:03

Hallo Anouk! Wat een prachtige uitzichten! Geweldig 😀

Saskia 2022-03-20 08:38:56
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.