Tsja je raad het al, het plekje is niet weg. Dus weer op de camping. Vanmorgen heerlijk in het zonnetje ontbeten daarna heb ik een gezichtsmasker gepakt en me lekker ingesmeerd met olie.
We wilde de kids weer zelfstandig naar het zwembad laten gaan, maar waar het andere dagen wel gewoon kon, mocht Esmay nu ineens niet meer mee naar binnen zonder volwassene. Ze hadden ons gebeld met hun horloges, zo blij en we zijn er even heen gereden, de meiden zijn toen maar even met ons boodschappen gaan doen en we hebben even een snelle hap gedaan in Venlo.
Daarna ben ik met ze naar het zwembad gegaan en hebben ze 2 uren gezwommen, volgens de badjuf (degene die ook Esmay niet binnen liet, moest ik nog actiever op mijn meiden letten en mochten ze niet naar het diepe gedeelte). Ik kreeg erg veel schijt aan haar en heb de meiden heerlijk laten duiken naar de staafjes in het diepe. Een 6 jarige kon niet haar ABC hebben volgens haar. Morgen proberen we het gewoon weer.
Vanavond lekker pasta met komkommer salade gegeten en daarna de meiden snel het bed in.
Geschreven door Annekeas.reizen