Hallo allemaal!
Ik ben weer terug in Nederland!
Gisteren heb ik s'ochtends de laatste dingen in mijn koffer gedaan. Toen de koffer met moeite dicht gekregen en hem gewogen met de weegschaal. Hij was wel iets te zwaar. Daarna heb ik Penny, Jonathan & Aerin een kaartje gegeven en wat cadeautjes als bedankje. Ze vonden het erg leuk!! Toen ben ik met Penny even naar de winkel geweest om wat lekkers te kopen voor in het vliegtuig.
Rond 12.15 uur gingen we naar het vliegveld. Wat later want mijn vlucht was met 30 minuten vertraagd. Om 12.45 uur waren we op Calgary airport. We liepen naar de zelf incheckbalie. Hij gaf aan dat mijn koffer te zwaar was met 0.4 kg. Jonathan is toen naar een mevrouw gelopen om te vragen of dit een probleem is. Ze zei dat we naar de incheckbalie moesten gaan en daar zou de mevrouw de koffer gewoon aannemen. En inderdaad ze nam de koffer gewoon aan zonder moeilijk te doen. Echt super fijn!! Ik hoefde dus niks bij te betalen. Toen mijn koffer weg was zijn we naar de security gelopen hier moesten we ook afscheid nemen. Dit was natuurlijk wel even lastig.
Toen ik naar de rij liep van de security werd ik eruit gepikt want de meneer van de security wou even in mijn tas kijken. Er was niks aan de hand dus ik kon toen verder lopen naar de rij. En nog even voor een laatste keer zwaaien naar Penny, Jonathan en Aerin. De security verliep goed en snel dus ik was er zo doorheen. Toen moest ik 1 uur wachten voordat ik het vliegtuig in mocht. Ik heb toen even bij de winkeltjes gekeken en ben toen naar de gate gelopen.
Om 15 uur mocht ik het vliegtuig in. Om 15.45 uur vetrokken we naar Nederland. Ik heb nog een grappige film gekeken genaamd shotgun wedding. We kregen ook een warme maaltijd. Ik had gekozen voor pasta. Daarbij zat sla en een brownie.
Ondertussen was het ook al donker geworden buiten. We vlogen boven de kust van Canada en ik zag een rare grijzige wolk met een groene gloed dus ik dacht zou dit het noorderlicht zijn? Ik heb toen dus een foto gemaakt en inderdaad het was het noorderlicht. Op de foto was het groener dan in het echt dat was wel jammer. Misschien omdat je een ander zicht hebt vanuit het vliegtuig? Maar wel echt super gaaf. Het was echt mijn droom om het noorderlicht te zien. En het was super mooi!! Ik heb er een paar uur naar kunnen kijken!!
Tijdens het laatste stuk van de vlucht kregen we nog een broodje met een gebakken ei. Ook werd het al licht en de wolken waren erg mooi om te zien! Het vliegtuig was om 7.15 uur geland. Toen moest ik naar de paspoortcontrole en heb ik mijn koffer opgehaald. Het ging allemaal best snel gelukkig. Papa en mama stonden mij op te wachten met een grote ballon met welkom thuis super leuk!
Toen hebben we op Schiphol nog wat gedronken en een muffin gegeten. Daarna zij we naar huis gereden.
Mickey was erg blij om mij te zien! En ik was natuurlijk ook blij om hem te zien :)
Ik heb thuis nog even een paar uurtjes geslapen. Toen ik wakker werd zei mama dat we visite hadden. Christel was even langs gekomen om te kijken hoe het met mij ging en we hebben het over mijn tijd in Canada gehad. Verder heb ik vanmiddag mijn koffer uitgepakt en als avondeten hadden we patat met een kroket!
Nou dit was mijn allerlaatste blog voor mijn stage in Canada! Ik heb echt een geweldige tijd gehad in Canada en ik zal dit nooit meer vergeten!! Het is ook super leuk dat ik mijn familie heb leren kennen en dat ik zoveel gezien heb op mijn vrije dagen!
Nu ben ik aankomende week nog lekker vrij en kan ik rustig bijkomen van mijn jetlag haha. Ook ga ik vast beginnen met het maken van het fotoboek over mijn reisblog :)
Groetjes vanuit Nederland!
Geschreven door Amys.reisblog