Aangekomen op Bonaire!

Bonaire, Sint Eustatius en Saba, Kralendijk

Dit is mijn 1ste blog uit Bonaire.

Ik ben veilig aangekomen op Bonaire. De vlucht is goed gegaan. Het begon allemaal vanochtend op schiphol, daar had ik afgesproken met Veronique en haar ouders. We hadden nog even ergens wat gedronken en toen moesten we al afscheid nemen, dat was wel even moeilijk.
Hierna gingen we inchecken en naar de security. Dit ging allemaal goed. Het was nog wel spannend met mijn koffer dacht ik qua kilo's. Maar alles was goed en mijn handbagage is niet eens gewogen.

We moesten om 11.10 uur bij gate f09 zijn, hier stond ons vliegtuig. Om 11.50 uur steeg ons vliegtuig op naar Bonaire. De vlucht was erg lang namelijk 9 uur en 45 min. We kregen tussendoor 2 maaltijden en een sandwich. Verder heb ik films gekeken en ik had nog een puzzelboekje.

Toen we eindelijk landen op Bonaire en het vliegtuig uitkwamen was het gelijk al super warm. 32 graden en erg benauwd want het had hier vanochtend geregend, zeiden ze later. We moesten op het vliegveld een antigeentest doen. Deze was negatief.

Je kunt hier wel merken dat alles op het gemakje gaat. Want alles duurt hier wat langer haha.

Bij het vliegveld stond Suuz op ons te wachten. Zij werkt bij de sanctuary. Zij bracht ons naar ons huisje op het park. Hier konden we de koffers vast neerzetten. Toen reden we terug naar het winkeltje waar Marina was. Hier gingen we kennis maken met elkaar en zij legde vast wat dingen uit en gaf ons een fiets waar we de komende weken gebruik van mogen maken.

Toen fietsten we met 2 andere meiden terug naar de huisjes en hebben we de koffer uitgepakt. We kregen al een paar bezoekjes van nieuwsgierige ezels haha.

Ook hebben we al een hele mooie zonsondergang gezien. De zon gaat hier om 7 uur al onder.

Veel liefs uit het mooie Bonaire!

Geschreven door

Al 4 reacties bij dit reisverslag

Wat fijn dat alles zo vlot is verlopen. En wat een geweldige zonsondergang👍

Evelyn 2021-08-15 09:07:29

Eindelijk is het dan zover! Je bent bij de ezeltjes op Bonaire. Gelukkig is alles goed gegaan met alle test voor Corona. Je gaat daar zo dankbaar werk doen. Voor de ezeltjes. Ik ben heel trots op jou. Zo stoer! De eerste keer vliegen ✈ en zo lang van huis. Amy heel veel plezier daar! Maak er een onvergetelijke tijd van. En goed smeren met factor 70! 🏝 Succes! Dikke kus 🥰 Liefs, mama

Jacquelien Kreunen 2021-08-15 10:21:58

Wat mooi om jou te mogen volgen, een heel mooie kans voor jou super meis!Tja dat alles een beetje langzamer werkt daar herken ik van Gambia, maar een mooie ervaring voor jou, zeker ga je het naar je zin hebben, zoals je moeder ook schrijft het is ontzettend dankbaar werk, geniet van een onvergetelijke tijd Amy zo trots op jou!!!

Folina 2021-08-15 12:21:29

Mooi dat alles goed gegaan is. je hebt al mooie foto's gemaakt, geweldig. is het vliegen je wel bevallen, voor de eerste keer, en dat zo lang? we vinden het knap van je wat je allemaal onderneemt. Veel plezier, dikke knuffel van ons.

Jan en Gerda 2021-08-15 12:56:41
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.