We komen niet los.

Duitsland, Witten

Vanochtend ging om 06:00 de wekker. Geen probleem we waren toch al wakker. Alleen hadden we een uur nodig om in te pakken met als gevolg dat we pas 07:50 op de fiets zaten. Zoveel anders dan vorig jaar is het niet!! Ik geef de warmte de schuld.
Eenmaal op weg gaat het lekker hoewel het snel warm wordt. De km trappen we lekker weg strak langs een kanaal en industriegebieden. Ergens bij een kerncentrale mochten we niet verder. Dat was vreemd😋 de weg was gewoon afgezet.🤔. Dan maar terug! We hadden 10 minuten nodig om uit te vogelen welke kant we nu heen zouden gaan. Simpel naar de overkant van het kanaal en dan verder! Tante Mio was het er niet mee eens. Maar ja, zij heeft weinig in de pap te brokkelen. Eenmaal aan de andere kant weer kilometers langs het kanaal. Boaring! Poepie saai.
De kastelen die we tegen kwamen waren of buiten bedrijf of privébezit of gesloten.
Na het kanaal kwam er afwisseling. Geen klimmetjes maar hele stukken vlakke weg tussen de akkers en weilanden af gewisseld met koele bossen. Dat was nodig, want ik weet niet hoe het thuis is, maar hier is het drukkend heet. Er werd slecht weer verwacht. Om 13:00 na 60 km zijn we in Lippstadt op zoek gegaan naar een onderkomen. We hoopten er nog 17 km aan te breien, maar dáár was geen slaapplaats te bekennen. We zijn in Bad Waldliesborn geland, alleen kunnen we pas om 18:00 inchecken. De resterende tijd hebben we drinkend en schrijvend op een terras doorgebracht!

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

In Breda wordt veel gedronken. Vandaag vooral omdat het warm en benauwd is. Slaap lekker.

Herman Beaujon 2017-08-30 19:48:51

hier regen regen en regen... daar ga je ook niet sneller van fietsen. Maarre as tante mio het niet weet waar is siri dan? Anyway veel succes weer vandaag en gezellig hoor jullie verslag lezen bij het ontbijt. Houden we er in ! groetjes dames!

anita 2017-08-31 09:09:37
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.