Jozani park , spice farm, stone town

Tanzania, Nungwi

Vandaag weer een excursie op de planning . We gingen eerst naar het national park waar de rode Columbus aapjes leven . Deze aapjes kun je ALLEEN in Zanzibar spotten . Op de rest van de wereld leven ze niet . We waren de taxi nog niet uit ( na 1,5 uur rijden 🥵) en we zagen er al een paar . We kregen een kleine rondwandeling door het bos en toen zagen we er nog veel meer . Daarna gingen we naar het natuurgebied, om eerst met wat locals te dansen ( hahaha ) dit hadden we niet bedacht , en was erg ongemakkelijk. Maar eenmaal achteraf was het leuk om gedaan te hebben . We hebben daar ook onze stiften en kleurboekjes aan ( deze waren wel schattig )kindjes kunnen geven .
De mangrovebossen waren wel super mooi !

Toen de auto weer in , weer een ritje van een uur . En zelf rijden is hier echt niet te doen denk ik . Ze rijden links en de rijstijl is nogal “ apart “ . Gewoon met 3 auto’s op de weg (1 in het midden ) en inhalen als er tegenliggers aankomen . De grote truc is , dat je even toetert, en/ of groot licht geeft .

Bij de spice farm zijn we eerst gaan koken . Dat was echt leuk . Met een Afrikaanse “mami” groenten snijden op een matje . Nadat we daarmee klaar waren, begon de tour . Een fanatieke man die heel veel wist over de verrassende kruiden die er groeien. Hij had ook een andere jongen bij zich , die ons vanalles liet ruiken en proeven . Super leuk ! Na de tour was er een hoedje voor ons gevlochten . En ons eten was klaar . Heerlijk gegeten .

Daarna op naar stone town. Een knetter drukke stad , warm, stinkend en veel mensen die iets aan je willen verkopen . Door de vis markt gelopen , die stank 🤢🤢🤢. Verder het geboortehuis van Freddy mercury gezien en uiteindelijk bij de haven een drankje gedaan in een luxe , Europees ogende tent . Buiten werden de bbq’s aangestoken , en er stonden een hoop jonge jongens klaar om met salto’s in de zee te springen .
Weer ruim een uur terug naar het hotel gereden , met weer heel veel bekijks vanuit de taxi .

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.