Eindelijk was het zover ! Koffers ingepakt ,hond naar logeer adres en om 5.30 uur werden we opgehaald. Lekker met de trein , in het donker met 5 graadjes celcius .
Later op Schiphol waren we vrij snel door de security en douane. Heerlijk een veel te duur ontbijtje gegeten, wat shopjes gekeken en uiteraard onze tijd afgewacht .gelukkig was de boarding mooi op tijd en vertrok het vliegtuig 5 minuutjes na de geplande tijd . Op naar 8.15 uur zitten en film kijken .
Op het vliegveld ging het bij ons viertjes heel soepel, maarja, helaas zijn er nog altijd mensen die bijv het visum nog daar moeten gaan regelen . Daardoor zaten we een uur en 10 minuten te wachten in het busje .
Ritje van een uur ( met hutjes ,brommertjes en veel buitenleven in de omgeving ). Na het inchecken snel de spullen op de kamer en richting de cocktails. Het zag er allemaal gezellig uit , maar het was laat en we waren moe , dus de echte ontdekkingstocht gaat morgen beginnen .
Geschreven door Yolgaatopreis