Fly like an eagle

Frankrijk, Saint-Gervais-les-Bains

Vandaag hebben we voor Finn & Evy een super afsluiting van de vakantie in het verschiet..: Maar eerst gaan we voor een revanche op de midgetgolf baan. Deze keer niet op grote hoogte, maar op de baan in Saint-Gervais zelf. Naast de tennisbanen, dus we spelen deze keer op gravel. En da’s toch weer anders 😜.
Al na de eerste 5 banen belooft het een spannende strijd te worden. Finn lijkt zich sterk te herpakken na de vorige keer. Ingrid heeft nog steeds moeite met putten - gravel is niet haar beste ondergrond. Het is echt een leuke baan en na 18 holes komt Finn deze keer overtuigend als winnaar naar voren. Strak gespeeld, geen hole slecht gespeeld. Dus terecht (voor deze keer dan 🤪).
We rijden even terug naar huis voor de lunch en relaxen nog wat. Het is hartstikke warm vandaag dus een dipje in de tub is weer heerlijk verfrissend. Tegen 16 uur gaan we naar Saint-Gervais. Finn & Evy gaan samen de lucht in en gaan parapenten! Ze hebben er super veel zin in - dit wordt vast een supermooie ervaring. Iets later dan gepland stappen ze samen in de jeep en gaan ze naar de afspringplaats. Ingrid & Ronald krijgen te horen waar de landingsplek is en rijden daar op het gemak naar toe.
Het valt niet mee om ze in de lucht te herkennen. We zijn niet 100% zeker van de kleur van de parapent, maar zien de kinderen gelukkig veilig en wel weer landen. Ze hebben bijna een half uur gevlogen. Eerst richting de Mont Blanc en Chamonix. Daarna terug de berg over en over het dal van Saint Gervais richting Megève. En teug in Passy uiteindelijk geland. Het was een geweldige ervaring. Zo mooi met alleen geluid van de wind. En lekker koel. Rondjes draaien was even spannend, maar heel leuk. Een ervaring om nooit meer te vergeten dus!

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Lieve familieleden, Dat moet toch indrukwekkend zijn om je kinderen zo te begroeten na een veilige landing. En wat een leuke foto van broer en zus. ♥️ Wederom een mooi reisverslag

Mariette 2022-08-04 21:55:47
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.