Bij het wakker worden en het bewegen van onze lijfen komen wij tot het besef, dat alles gevoelig is. Nijn voelt vooral zijn kuiten. Ik heb gewoon een heel zwaar gevoel in mijn lijf. Wij hijsen ons uit bed en slenteren naar het ontbijt. Zelfs dat kleine stukje kost al vet veel energie. Wij kijken elkaar aan tijdens het ontbijt en moeten lachen. Kijk ons nou eens zitten. Lijken wel een stel bejaarden, die langzaam🐢vooruit komen. Zelfs wanneer ik mijn lepel naar mijn mond breng gaat het traag.🤣.
Wij besluiten vandaag een rustdag in te plannen.
In de kamer werk ik de blog op mijn gemak bij, zet alle foto's s erin en merk dat ook dit allemaal in slowmotion gaat.
Het is vandaag bewolkt en besluiten lekker een film te kijken. Het grappige is dat wij thuis nooit de tijd nemen om een film te kijken. Dus kom maar op met de film. Wij gaan "Uncharted" kijken. Ik vond het een super leuke film. Nijn was tijdens de film in slaap gevallen🤣💤💤💤.
Wij hebben nog wel iets gedaan vandaag. Wij hebben namelijk een excursie voor morgen geregeld💪😉. Wij gaan morgen naar de olifanten toe. Je kan ze dan voeren en wassen. Wij zijn echt heel benieuwd. Morgen om 10:00 uur worden wij opgehaald.
Ondanks dat wij bijna niks aan het uitvoeren zijn, vliegt alsnog de tijd aan ons voorbij🤷. Wij moeten wel in beweging komen nu want wij krijgen trek😉. Het is een klein stukje lopen voor wij bij de nacht markt zIjn. Het is er totaal niet groot, maar het ziet er wel mooi uit. Weet je wat hier zo mooi is, dat je echt overal eten kan kopen. Nijn ziet de pizzahut 🍕 en wij bestellen ieder een pizza🍕. Dit een super dunne bodem pizza. Het smaakt heerlijk. Op naar de kamer, waar wij nog even tv kijken alvorens wij in slaap vallen. 💤💤💤💤💤💤.
Geschreven door Vakantie.Thailand.2024