Vanochtend werden wij wakker en regende🌧️ het.
Wij dachten oke, eerst maar even ontbijten. Dus hopelijk eruit en in beweging komen. Ze hebben in de kamer een paraplu ☂️ hangen. Met zijn tweetjes zijn wij onder de paraplu☔ naar de ontbijtzaal gelopen. Het ontbijt is heerlijk. Lekker extra bakje yoghurt met fruit mee voor vanmiddag. Wij hebben namelijk wel een koelkastje dus daar kan ik mijn heerlijke yoghurt met fruit🍍 in bewaren.
Het blijft de hele dag regenen🌧️en wij hebben Netflix maar weer even aangezet en Avatar afgekeken. 📺
In de middag gaat Nijn lekker even naar masseur toe. Als hij terugkomt is hij gebroken😂. Hij heeft een Thaise massage gehad. Hij heeft het geweten ook. Van de week vraag een rustigere massage.
In de avond is het eindelijk droog ☁️en besluiten wij gezellig op het strand⛱️te gaan eten.
Wij hebben bij Thong Nai Pan beach resort gegeten. Ik had spaghetti carbonara en Nijn had een runder burger met van alles erop en eraan. Het eten was echt heel lekker😊,maar de mensen waren helemaal niet leuk🫤 Dit is de eerste keer , vanaf dat wij hier zijn, dat wij dit meemaken. Ze vroegen niets, kwamen alleen de eerste keer je bestelling opnemen en daarna zijn ze niet meer geweest😨Zelfs als je ze aankijkt 👀en vanaf afstand vraagt👋, komen ze niet. Heel bijzonder, maar goed, gelukkig wel lekker gegeten🍽️en daar gaat het om .
Daarna gaan wij lekker terug naar de kamer. Het gaat weer regenen🌧️ Wij starten met een serie 📺die lekker wegkijkt op een regenachtige avond. The Monkey🐒 King.
Wij vinden het zo grappig, wij zijn in Thailand en wat doen wij vandaag, in bed liggen en Netflix kijken. Als wij thuis zijn hebben wij hier nooit tijd voor, dus wij nemen het ervan😂😂
Doordat er ontzettend veel regen is gevallen is het een enorm kabaal van de kikkers🐸die met elkaar vergaderen. Je kunt je er wellicht niets bij voorstellen maar het is echt hard. De hele nacht hebben ze vergadering gehad hahah.😂
Geschreven door Vakantie.Thailand.2024