Santa Pola

Spanje, Santa Pola

Was weer een schitterende en zonnige dag. Vanmorgen eerst een wandeling gemaakt en daarna boodschappen gedaan. Na de lunch de stoelen gepakt en ons op het strand geïnstalleerd.
Rond een uur of vier kwam er wind opzetten en daarom de boel opgeruimd en het centrum opgezocht.
Als het morgen ook strandweer is blijven we hier tot in de namiddag en rijden we daarna weer een klein stukje verder.
De bedoeling is dan San Fulgencio. Hopen dat we daar weer een wasje kunnen draaien.

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Ja. Want jullie stinken een uur in de wind

Clau.Reem.op.reis 2024-01-25 00:13:36

Kan je dat helemaal in Nieuwerbrug ruiken. Dan is het wel heel erg 😂. Jullie zijn tegenwoordig te veel verwend. Wij zijn opgegroeid met koud water aan de kraan iedere ochtend en een keer in de week in de teil op zaterdag. Dat waren nog eens tijden.😜🤣🤗

ton.en.astrid.op.reis 2024-01-25 08:37:34
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.