Vanmorgen worden we gewekt door het gekletter van de regen op het caravandak.
Rond half elf wordt het al weer druk bij centraal station Rammelbeek en om precies half elf arriveert Bello. De kinderen (en ouders) vinden het geweldig zo'n ritje met de trein. Na afloop krijgen ze een ijsje.
Het weer is vandaag niet stabiel, daarom gaan we geen fietstocht plannen. We gaan maar even naar tuincentrum Oosterik, dat is maar vierenhalve kilometer vanaf de camping. Dat stukje doen we even op de fiets, maar halverwege moeten we schuilen. Dat doen we op Vekabo camping Erve Wolkotte.
We stoppen nog even bij het "klöpkeshoes". Dit was de woning van een "klöpke", een ongehuwde vrouw die de rooms-katholieken, ten tijde van de reformatie, opriep tot het bijwonen van een geheime kerkdienst.
Als we het volle parkeerterrein opfietsen, zien we dat de meeste kentekenplaten wit zijn en in het tuincentrum wanen we ons bij de Oosterburen. Ik kan me niet herinneren dat ik ooit in zo'n groot tuincentrum ben geweest. We hebben ook lang niet alles kunnen zien. Dan heb je aan een dag nog niet genoeg.
Prachtige spiegels en lampen en meubels en sfeerartikelen. Rivière Maison, Riverdale, Emsa, Brabantia en heel veel andere bekende merken.Ook kleding, campingartikelen, teveel om op te noemen. Maar goed dat we op de fiets zijn, dan komen we ook niet in de verleiding om van alles mee te nemen.
Vanavond hoef ik niet te koken, want we eten in het restaurant van het tuincentrum.
Geschreven door Sjoerdje-en-hessel.op.avontuur