Oud skiegebied en regen

Duitsland, Sundern

We starten vandaan de dag wat op met regen... Dus langer blijven liggen en rustiger aan met ontbijten.
Buiten nog even kletsen en uiteindelijk toch op het fietsie gestapt richting Grevensteijn een oud skigebied. Dat stelde niets voor, dus de route ingezet naar Sundern. Dat was een best ritje door de bossen, wat begon als asfalt pad ging dit over in grint en zand. Daarbij was alles nat dus uitkijken geblazen. Maar het uitzicht was hier en daar prachtig ondanks de laaghangende bewolking. In Solderen even gelunched, het kleinste broodje bleek best nog groot zijn. Op buien radar zagen we dat er nog meer regen aan zou komen dus richting hotel gefietst, onderweg nog gestopt bij een getrankenhal.
Terug in hotel even een biertje gedaan en naar de sauna, nu is die niet groot, het was daar aardig druk, geen zin om te wachten dus weer naar de kamer. Heerlijk gegeten er stond vis op het menu( er was ook vlees)
Daarna nog even gezellig aan de bar gezeten...de barman was grappig die gaf de mannen steeds een shotje bier nam zelf een🍺.

Geschreven door

Al 5 reacties bij dit reisverslag

Jammer van de regen, hopelijk vandaag droog.

Johanna 2025-05-04 08:46:51

Vandaag dodenherdenking, bijzonder om nu in Duitsland te zijn. Onze ervaring is dat men er daar met veel respect mee omgaat.

Johanna 2025-05-04 09:21:11

Hier op dit moment een vaag zonnetje, maar gisteren en vandaag frisjes. Voor jullie ook een andere beleving om in een koelere omgeving te fietsen. Levert andere plaatjes op. Ohhh op dat bed🫣, we zijn ook allemaal hetzelfde hè, goedkoper en lekker voor thuis😂. Maak er nog een mooie dag van, morgen op naar huis. Of vandaag?

Jo 2025-05-04 14:25:42

Die barman heeft het goed voor elkaar hahahaha Zeker als er iemand om chips vraagt😂😂

Sandra 2025-05-04 19:21:41

Soms is regen een fijn excuus om ietsje rustiger aan te doen, wel jammer dat de sauna zo druk was.

Annemieke 2025-05-05 00:25:00
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.