Pontedeume naar Miňo.

Spanje, A Carreira

Tja vandaag toch weer regen, zonder wind maar nu loodrecht naar beneden.Door Pantedeume een flink stuk omhoog, lekker begin van de dag poeh. Een spaanse oude mevrouw hielp mij met mijn poncho omdoen, en zei dat het vandaag maar een beetje regen zou komen haha..

Maar toch, als je zo door de regen loopt, en het pad is vlak dan is het best leuk..in je eigen wereldje. Ik liep een beetje gelijk op met een jong stel uit Engeland. Bij de koffietent kwam ik ze weer tegen, wat een leuke lui, in dat kwartiertje hebben we erg gelachen, zoveel humor. Daar kwam ik ook weer de man en vrouw tegen die uit Alicante komen..

Vandaag wilde ik niet zover lopen want zag dat er pittige bergjes inzaten en maar goed dat ik maar tot Miño liep. Nu in een fijn hostel, prettig en aangenaam.
Mijn sokken en schoenen waren zelfs nat ik was al halverwege de trap naar de 1e verdieping, ik zal een beetje lastig gelopen hebben? Zegt de receptionist , de lift is hier hoor..haha..erggg

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

Welterusten!

Ella 2025-04-20 22:11:24

Thank you for sharing…and after the rain by any chance to you find a rainbow??? Looks like the Camino as usual continues to provide such a rich experience…that is up and down and everything in between. Keep walking…my dear Sister!!!

Marianna Masnyk 2025-04-21 11:32:16

Het is nu maandag, 2e Paasdag! Paus Franciscus is vanmorgen overleden. Ik ben heel benieuwd wat jij hiervan gaat merken tijdens je reis!!

Harma 2025-04-21 12:43:00
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.