Altea, mooi stadje. Doet ons Benidorm bastards vergeten

Spanje, Altea

Bye Benidorm. We waren er 1 uur. En hebben genoeg gezien. Een bende gepensioneerde dikke nekken die naast hun schoenen lopen. Op een regendag als deze toch op het terras van het * Marriot een duur kopje koffie slurpen, warm gekleed, om toch maar gezien te worden. Appartemant te koop gezien voor 995.000€. Wij hadden het hier snel gezien. Bye Benidorm.

15 km verder, Altea. Prachtig rustig stadje, haventje, mooi strand. Rita was naar boven in de oude stad, ze had ook een kerk gezien. Foto's shooten dus. Ik bleef in de camper. Mijn COPD laten tot rust komen.

Morgen is de zon terug en een andere locatie.

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Wauw prachtige foto’s

Anneke 2024-02-10 12:49:33
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.