28 december tot en met 1 januari 2016:
Op de 28ste komen we aan bij het festival Rhythm and Vines. Na een lange tijd in de rij konden we onze tent opzetten. Het tentenkamp was echt tussen de wijngaarden in echt een leuke plek om te staan. Het was al gezellig druk. Tent opgezet en vervolgens de rest van onze spullen gehaald.
Helemaal ingericht nu maar even wat eten en een drankje doen en kennis maken met onze buren. Blijkbaar zijn twee vrouwen uit Nederland wel interessant dus we hadden regelmatig bezoek en kregen de namen March and two weeks. Diewer was March, naam was te moeilijk en ze is hier al sinds maart, en ik dus two weeks, mijn naam was dan niet moeilijk maar blijkbaar was dit makkelijker te onthouden. Wel gezellig al die aanspraak.
De 29ste werden we uit onze tent gebrand door het zonnetje dus na het ontbijt maar even naar het strand. Even lekker op het strand gelegen en weer terug naar het festival. Dat begon om twee uur met motorcross leuk om te zien maar sommige dingen zagen er ook best eng uit. Kunstig wat die gasten doen in de lucht. Nog even bij de tent gezeten om vervolgens een lekker plekje te zoeken om te genieten van de muziek en het mooie weer met natuurlijk een hapje en een drankje.
De 30ste lekkere childag gehad niets speciaals gedaan gewoon genoten van de muziek en cabaret op het festival.
De 31ste oudjaarsdag werden we wakker met regen helaas. Dus ja wat ga je dan doen, even zwemmen in het zwembad, want de hele dag op dat drassige festivalterrein hangen is ook niet wat. Dus wij naar het zwembad met ongeveer alle festivalgangers dus het was er behoorlijk druk maar we hebben lekker baantjes getrokken want in dat deel was het rustiger. Even lekker gedoucht en geluncht in Gisborne om vervolgens weer terug te gaan naar het festival voor wat leuke muziek. Om 00:00 uur het nieuwe jaar ingeschreeuwd met bubbels en al onze nieuwe vrienden hahahaha... Leuk om mee te maken op een festival het nieuwe jaar in gaan heel anders dan thuis met vrienden en familie. Kleine vuurwerkshow nou ja de naam show mag het niet echt krijgen want voor we het wisten was het over. Nog wat gegeten, gedanst en gedronken en toen gingen wij oma's naar bed. Begon ook weer te regenen dus goede keuze dachten wij.
1 januari 2016 beetje brak van het weinige slapen want ja dat zijn we niet meer gewend he?! Hahaha... Alles weer ingepakt helaas nat maar ja doe je niks aan in de auto en op naar een camping. Uiteindelijk beland op een Holiday park bij Tolaga Bay. Mooie camping. Alles in de was en even over het strand gelopen want daar waren families bezig met een wedstrijd Zandsculpturen. Leuk om te zien hoe creatief en goed sommige zijn. Hier maar even bijkomen en lekker slapen.
Geschreven door Nicoles.vakantie