Arlon, Annecy en Colmar

Nederland, Uithoorn

Hallo luitjes,
Niet verwacht dit jaar nog op vakantie te gaan, maar we mógen van Corona.
Natuurlijk zullen er restricties zijn, maar allaa, we zijn er in ieder geval uit na weken thuis werken. De monddoekjes gaan mee net als de zonnebrand en anti muggenspray. Fototoestel, slippers en de pinpas. Meer heb je niet nodig toch?
Om langzaam te wennen aan de reis rijden we eerst naar Arlon (Aarlen) om daar te overnachten in een hotel. De volgende dag door naar het appartement in Annecy aan het meer van Annecy. Daar blijven we 2 weken en dan rijden we alvast deels op huis aan naar Colmar waar we ook een appartement hebben.
Als het weer een beetje meezit vermaken we ons wel.
Zo, nu inpakken en morgen en route. A bien tot, of zoiets.

Geschreven door

Al 7 reacties bij dit reisverslag

Goede reis in de space bolide En heel veel plezier.

Selma 2020-07-02 18:01:20

Heerlijk vooruitzicht! Leuk dat we weer een beetje mee kunnen genieten via Pindat! Goede reis!!!

Amber 2020-07-02 18:45:42

Nou, wat leuk om te lezen dat jullie het aandurven om ondanks corona toch lekker op reis te gaan. En wat een mooi gebied hebben jullie uitgekozen met heel veel te ontdekken. We reizen weer gezellig mee. Mooie auto trouwens. Nieuw? Ja, de auto is nieuw. Geimporteerd uit Duitsland want in Nederland zijn ze niet te koop. Automaat met182 PK. Gaat als de brandweer. Ach ja, mijn laatste auto. Nog even genieten.

Ingrid 2020-07-02 19:06:31

Ook van ons natuurlijk, veel plezier, dit heb je echt nodig na al die maanden thuis zitten. Wij kijken uit naar jullie reisverhalen. ☺

Jean en Ingrid 2020-07-02 19:39:10

Bon vouyage Heel veel plezier.

Desma 2020-07-02 19:59:52

Kijk nual uit naarjullie verhalen,heelveelplezier en behouden thuiskomst over pl.m.3 weken d

Carel 2020-07-02 20:11:20

De tam tam was nog niet bij mijn doorgedrongen, dus het is een verrassing om weer met jullie op stap te gaan. Dus een prettige vakantie en laat ons mee genieten, Groetjes Theo

Theo 2020-07-03 19:54:46
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.