Dag 25 Anaheim-Los Angeles

Verenigde Staten, Anaheim

De laatste blog is aangebroken. Helaas. Vandaag gingen we op een tour bus stappen bij Hollywood en door Los Angeles. Onze eerste stop was bij de famous Hollywood sign. Hij was heel erg ver weg maar wel mooi. Wist jij dat het eerst Hollywood-land was. Na de sign gingen we naar de huizen die wij niet kunnen we betalen. We hebben een stukje van het huis van Tom Cruise gezien. Ook het huis van Simon Cowel.

We hebben ook een bekend plaatje kunnen maken van de palmbomen straat. Uiteindelijk stopte we bij de Walk off fame. We hebben bugs bunny, Mickey mouse en nog veel meer gezien die we kende. Van ongeveer alles die we kenden hebben we een foto gemaakt. Uiteindelijk hebben we in een souvenir winkel gekeken. We kregen namelijk een briefje mee van onze chauffeur om in die winkel een gratis cadeautje te krijgen. Uiteindelijk hebben we in die winkel een magneet gekocht. We hebben 2 speldjes gekregen.

Toen gingen we door naar de lunch. Anouk had pizza en Marielle en Johan hadden spaghetti. Na het eten gingen we bij de nike store kijken. Dat was ongeveer even duur als in Nederland. Toen gingen we een lekker ijsje halen. Na het ijsje reden we door naar Rodeo. De winkelstraat voor mensen met meer geld dan wij. We hebben een mooie ferrari gezien. De kleur was niet zo mooi.

Helaas geen celebs gezien. We gingen uiteindelijk weer door naar Santa Monica. We gingen eerst rijden naar de target om Prime te proberen. Prime is energy drank. Alleen niet zoals RedBul. Toen we het gingen we proberen was het zoet. Daarna gingen we inchecken in ons hotel. Anouks droom kwam uit. We hebben hier maar 1 bed dus dat wordt met z'n 3en slapen! Uiteindelijk gingen we eten bij de Denny's en als toetje bij de mc een mcflurry.

En morgen gaan we weer terug naar NL!

Geschreven door

Al 6 reacties bij dit reisverslag

Daniel Craig!!!! Mhmmm mooie foto :-) ik kan er weertegen . En nu terug naar de gewone wereld met gewone huizen en auto's xx veilig reis naar hier moppie 's. Xx lieve Anouk bedankt voor je mooie verhalen

Marlou 2023-08-02 06:59:18

Dat is dan toch een mooi slot van een fantastische belevenis, want zo mag deze vakantie wel genoemd worden. Dank jullie wel dat we deze van zo dichtbij mee hebben mogen maken, en we waren er een beetje bij zo. Voor straks een goede reis terug naar het NATTE Nederland.

Opa 2023-08-02 07:02:33

Gaaf hoor die gele Ferrari en wel mooi kleurtje hoor 😉 en dan die Walk of fame! Lijkt me gaaf om daar ook echt te lopen… al die bekenden waar onder ook David Bowie… van hem hing in onze B&B vorige week in Amsterdam een levensgrote canvas…😃 Nu, een heel goede en behouden terugreis, inderdaad naar het natte Nederland en dan tot gauw!

Annelies 2023-08-02 07:36:33

Wat een super gave reis hebben jullie gemaakt! Bedankt dat we een beetje mochten mee genieten. Veilige reis terug naar huis, groetjes!

Roëll 2023-08-02 11:14:15

En hele goede reis naar Nederland toe

Ma oma 2023-08-02 13:37:37

Mooie afsluiting van jullie trip in The USA. Goede reis Back Home!

Hans 2023-08-02 21:10:57
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.