Niedernberg - Bad Homburg 77 km

Duitsland, Bad Homburg vor der Höhe

Het was wat dooie boel gisteren in het pension. Toen ik om goed 4u terug daar kwam was er een koffietafel bezig. Maar toen die weg waren leek ik wel de enige gast, later nog een paar arbeiders, denk ik.
Geef me dan maar een jhb, altijd volk.
Vandaag eerst nog 50 km de Main gevolgd, mooi fietsen. Maar om in Bad Homburg te komen heb ik op mevrouw Komoot vertrouwd. Dat was niet altijd super, soms nogal druk. Maar ben er geraakt en tamelijk droog, een uur of 2 regen.
Ik ben hier weer verrast door de schoonheid van deze stad: zie foto’s.
De jhb is ook prima, vlak naast een prachtig kasteel, met dito tuin. En vlak bij het oude centrum.
Jullie zullen het niet geloven, maar ik ben hier de enige mannelijke gast. Verder enkel vrouwen: zie foto’s.
Er is hier een soort congres over vrouwenrechten, een stuk of 100. Alle nationaliteiten.
Morgen een zware etappe: klimmen vanaf de eerste km. Over de gr Feldberg. Tot Limburg a/d Lahn.

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Bad Homburg is inderdaad een mooie stad zo te zien. Succes met bedwingen van de Feldberg en gaat jou lukken. Leuk wintersportgebied mis sneeuw, ik geloof dat ik daarvoor zou kiezen.

René 2023-05-12 22:32:17
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.