Eerst nog even over m’n kamergenoot van gisteren. Het was geen pastoor, maar een ex-leraar ofzo, en hij was vol van God. Hij ging iedere dag naar de Dom (5 dagen).
Hij was duidelijk gefrustreerd, want leraars zoals hij waren er niet meer, het onderwijs trok op niets meer. Hij zei er iets over en dan keek hij met een indringende blik: IK weet het.
Maar ik heb er geen trauma aan over gehouden, hoop ik.
Vanmorgen als eerste opgestaan, in stilte, alles ingepakt en gaan ontbijten. Ik moest om 8u op het station zijn.
6 uur treinen, maar dat viel wel mee. Er zaten nogal wat fietsers op: plaats voor 15 fietsen schat ik.
Om 15 u ingecheckt in een splinternieuwe jhb , rustig gelegen in een buitenwijk van Munchen. Vlakbij een Vietnamees restaurant, prima hoor.
Na het inchecken naar het centrum geweest, best mooie stad.
Morgen weer de fiets op, langs de Isar naar Landshut.
Geschreven door Marcfiets