Hallo daar,
Deze ochtend zijn we met de bus en de tram naar Bergen gegaan. Bergen is de 2e grootste stad van Noorwegen met een kleine 300.000 inwoners. De tram heeft ons afgezet in het centrum waar we onze wandeling zijn begonnen. Het zonnetje scheen, het was een mooie dag om de stad te bezoeken😎.
We zijn door de bekende vismarkt gelopen en door de straatjes van ‘Bryggen’ gewandeld waar we de mooie kleurrijke houten huisjes konden bewonderen en daarna hebben we lekker gegeten in een klein koffiehuisje in de buurt.
Na onze lunch zijn we met de kabelbaan naar mount Floyen geweest. Floyen is één van de zeven bergen die de stad Bergen omringt en is 300 m hoog. Op mount Floyen heb je een prachtig uitzicht op de stad.
Daarna zijn we een paar Scandinavische interieurshops binnengewandeld en hebben we ook een paar leuke hippe kledingwinkels bezocht.
‘s Avonds zijn we voor de verjaardag van Annelies gaan eten in een gezellig restaurantje ‘Lola’ genaamd. Daar hebben we genoten van heerlijke hapjes en een vers Noors visgerecht.
Na een gezellige avond zijn we met tram en bus teruggekeerd naar onze camping 😊.
Geschreven door Madges.vakantie