Regen regen regen

Nederland, Koudum

Om half 8 op en door de regen naar toilet en wassen !! Dan bel ik Titia voor haar verjaardag !!
Dan puzzelen en ontbijt en koffie !!
Om 10.30even zwemmen en om 11.30 stap ik in de auto naar Workum !! Bij de action vloeistof voor wc gehaald !! Het blijft regenen dus ben snel weer in de caravan!! Lunch en toen een dvd er ingedaan en zelf Om 4.30 kacheltje gepakt !!
Film over Alexander de Grote !!
Om 7 uur belt Hubert Jan dat bij het met deze regen ( die ook morgen er is ) het niet zoet zitten om op de motor deze kant op te komen. Misschien woensdag !!
Dan belt Ronald ook !! Ik neem een kop koffie en ga daarna journaal kijken !! En dan de film Tristan en Isolde mooie film 11.30 naar bed en het regent nog steeds!!

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.