Vanmorgen goot het toen ik wakker werd, dus nog even omdraaien en om 9.15 opstaan en rustig even wassen broodje eten en toen kwam de zon nog even !!
Maar dat duurde niet lang de temperatuur werd wel beter !!
Om bijna 2 uur is Amanda hier met gebak dus eerst thee gezet en daarna nog een kopje koffie en gezellig zitten praten over van alles . Ze hebben een appartement in Sanwitch gekocht en gaan Abcoude ook verder afmaken!! Piet is met Jessica naar de studenten club en Mateo thuis !
Als Amanda weggaat stap ik op de fiets richting duinpad en dan richting Castricum waar een Zomermarkt is !! En om 5 uur ben ik weer bij de camping !!
Ik eet loempia's die ik gekocht heb en nog wat nasi met groente ! S avonds lekker TV op tablet gekeken en om half 11 caravan in met boek !! Weer een geslaagde dag !!
Geschreven door Lia.maakt.reizen