Bruinisse-Vlissingen-Scheveningen

Nederland, Vlissingen

Vrijdag 2 augustus pakken we de draad weer op. Het is mooi weer ,wind mocht meer zijn. Het is nog heiig als we vertrekken maar de sluis is al druk. Mooie vaardag en we krijgen een plekje in de marina van Veere aan de ingang van kanaal naar Vlissingen. 's avonds een wandeling door deze mooie stad.volle terrassen, veel Duitsers.
Zaterdag 3 aug via het kanaal naar Middelburg waar we aan de Maiskade een plekje krijgen.
Leuke plek waar altijd wat te zien is. Het is wat drukkend warm en we verwachten een bui.
Maar even de stad in en dan later de boodschappen doen. In het centrum zorgt een grote kermis voor veel herrie . Wie dat bedacht heeft om dat neer te zetten tussen de prachtige historie van deze stad! Jammer!
Zondag 4 aug om 9 uur wandelen we naar de Kruiskerk.
Redelijk bezet . Preek van Jos Douma wordt gelezen. Fil 4 vers 8 en 9. Wel een thema om over na te denken. Positief praten over de kerk i.p.v. altijd maar kritisch. Alles wat je aandacht geeft groeit (?).
We komen geen bekenden tegen. Na de koffie vertrekken voor " de blauwe golf" richtiing Vlissingen. Een heel aantal bruggen die vlgs het boekje dan aansluitend open gaan. Zo gaat het niet. Vaart niet zo prettig en gemopper via de marifoon. We liggen in de buitenhaven de Michiel de Ruyter haven. Mooie wandeling gemaakt langs de boulevard tot het windorgel. Er is wel wat veranderd sinds wij hier met de kinderen waren.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.