Camino SaintJean-Roncesvalles

Spanje, Orreaga/Roncesvalles

Ohlala wij zijn in Spanje!
Vanmorgen na het ontbijt toch wel wat gespannen begonnen aan deze dag. 26 km door de Pyreneeën en dan wordt het ook nog bijna 30 graden. We begonnen verkeerd, we dachten dat we het na onze proef maandag wel wisten 🤪Zo kwam er nog vier/vijf km bij. In de track kun je het zien.
We hadden heel wat gezelschap, Nederlanders, Engelsen en Fransen en zelfs een vrouw uit Canada. We waren gelukkig ook niet de enigen die het zwaar viel. Jong en oud zat er zo nu en dan doorheen.
Nu in een mooi hotel, lekker gedoucht,voeten gesmeerd etc en zo het pelgrimsmenu eten. Ben benieuwd. We zitten aan tafel met Adriaan uit de buurt Arnhem(75) en een jong stel uit Duitsland, en een Zwollenaar die net met pensioen is. Gevarieerd gezelschap dat in het Engels wat probeert te communiceren. Was erg gezellig, zij slapen in het klooster waar je in een grote zaal op stapelbedden kunt overnachten.

Geschreven door

Al 9 reacties bij dit reisverslag

Mooie plaatjes!

Judith 2024-06-05 21:24:23

Prachtig, wat een mooi avontuur!

Ada 2024-06-05 21:27:34

Succes met jullie wandelen, hopelijk is het niet elke dag zo warm!

Joke 2024-06-05 21:29:42

Wat mooi opa en oma, wat knap van jullie. Het is daar erg mooi. Veel plezier!

Benjamin 2024-06-05 21:54:10

Prachtige landschappen! Dat doet vast goed. Op naar dag 2💪

Thirza 2024-06-05 21:55:24

Wat een leuk verslag van jullie eerste stappen (÷)) en interessante foto's! Benieuwd naar meer...

Bea 2024-06-05 22:03:10

Leuk om te lezen. Wim Anne kent de omgeving en klooster, maar heeft daar niet geslapen omdat het vol was. Succes met jullie pelgrimstocht.

Wim Anne en Christine 2024-06-05 22:19:49

Prachtig zeg! Buen Camino!

Mieke 2024-06-06 14:59:56

Wat ziet dat er goed uit! En wat een inspanning direct de eerste dag. Ben benieuwd naar het vervolg.

Marjette 2024-06-07 15:41:56
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.