Na onze plattelandsplek met heel veel ruimte, staan we nu weer op de volle cp Parque Castelo in Silves (CC47959). Wat een geluk we krijgen het laatste plaatsje, als we het geen probleem vinden om morgen naar een ander plekje te verhuizen. Nou prima, verhuizen met een camper is geen probleem. We doen niet anders. Het voordeel van dit plekje, we staan naast de Aldi. Eerst maar een vers broodje daar halen voor de lunch. Daarna houdt Kees ervan om met zijn pootjes omhoog te gaan zitten (misschien ook wel zijn ogen dicht). Niet mijn ding, ik ga te voet de omgeving verkennen.
Onderweg hadden we ze al gezien, tig ooievaars op allerlei soorten nesten. De mooiste bouwwerken zitten erbij. In het dorp zijn ze ook alom vertegenwoordigt. Het is regelmatig een geklepper van jewelste. Ik kan dus weer naar hartenlust vogels fotograferen. Het zijn alleen steeds ooievaars en ze lijken allemaal op elkaar, maar ik kan er geen genoeg van krijgen. Schitterende vogels, op bijzondere bouwwerken.
Gelukkig spot ik ter afwisseling ook nog een schitterende monarchvlinder. Het duurt even voordat die ergens stil gaat zitten, maar dan kan ik deze prachtige vlinder uitgebreid bestuderen en er een foto van maken.
Daarna nog een rondje door het gezellige dorp, met veel terrasjes en smalle straatjes. Morgen maar eens naar het kasteel klimmen, waar de cp naar vernoemt is.
Geschreven door KeesenMarijkeopAvontuur