Op naar de Faroer eilanden

Groenlandzee

Het vertrek uit Raufarhofn na het avondeten verliep soepel. Echter het ronden van de noord oost kaap wat minder.... Zoals vaker bij headlands was er een hoge ontstuimige zee.

Ondertussen is het leed geleden en zijn we 30 nm ten oosten van Seysisfjordur IJsland aan het verlaten. Echter niet alvorens uitgezwaaid te worden door de kings of the seas. Orca's. Wat een mooi afscheidscadeau!!!

Eind van de middag zag Herco een groep Northern Bottlenose Whales. Helaas heb ik de bolle kopies niet scherp op beeld maar leuk om deze kampioen diepte duikers (1500m op een adem) in aktie te zien.

Begin van de avond voeren we de noord atlantische mist in. Dat gaf een dromerig beeld. Erg mooi.

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

Gaaf hoor 👌🏻😀

Léon De Bruijn 2020-08-12 12:35:12

Mooi!!

Milanka 2020-08-12 20:51:12

Ziet er weer prachtig uit hoor!

Andre 2020-08-13 17:59:32
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.