1.237 treden naar de top!

Thailand, Changwat Krabi

Vandaag een drukke dag gehad! In de voormiddag stonden Crystal Pool, Emerald Pool, Blue Pool en de hot springs op de planning. Het lijkt niet veel maar alles ligt hier vrij ver uit elkaar en aan elke bezienswaardigheid ligt ook telkens een goede wandeling gekoppeld, en dat in meer dan 30 graden! Gelukkig vandaag geen regen maar een zonnetje dat zijn weg door de wolken zoekt...bakken dus! Na een flinke wandeling kwamen we aan bij de Crystal pool, oké het water was super helder zo midden in het regenwoud maar echt spectaculair was het niet. We lieten de moed niet zakken en wandelden verder naar de Emerald Pool. Hier werden onze verwachtingen echt wel ingevuld. Snel de zwemkledij aan en Mathieu was klaar voor zijn eerste valpartij. Ondanks dat er duidelijk stond 'NO JUMPING', waagde Mathieu zich aan een sprongetje dat al snel een slippertje werd. Op zijn teennagel na heeft hij gelukkig niets gebroken. Los daarvan was het water heerlijk en suuupermooi. Na het duikje besloten we onze wandeltocht verder te zetten naar de Blue Pool. Na enkele kilometers kwamen we aan, wat was dit mooi. Hier was een duikje niet mogelijk wegens al het drijfzand en de diepte van het meertje. Wel een zeer indrukwekkende plek waar we toch wel even naar bleven kijken.
Tijd voor een plaspauze, of ook wel Mathieu's tweede valpartij genoemd... Hoe hij het doet, ik weet het niet maar fris ruiken na deze valpartij (in een degoutante wc waar vies water uit liep) deed hij niet meer. Zijn t-shirt zat onder de bruine vlekken en was doorweekt.. IEUW! Gelukkig kan je hier om de haverklap een winkeltje vinden met vanalles en nog wat, dus ook een nieuwe t-shirt.
Na de lunch stond de TigerCave Temple op de planning. Deze ligt op zo'n 600 meter hoge kalksteenklif, een loodzware klim van 1273 treden maar het was het echt wel waard! En met treden bedoel ik flinke verticale trappen (lees; sprongen!). We kregen eerste nog een warm onthaal van een twintigtal aapjes (overschattig), en dan begonnen we aan de klim die een uurtje zou duren. Zweten, puffen, doodgaan, duizelig worden en elkaar voorttrekken.. Maar het was het waard! Toen we boven aankwamen viel onze mond open van hoe prachtig het uitzicht was. De inspanning werd meteen vergeven en vergeten. Er stond ook nog eens een giga Boedhabeeld op de top, enorm indrukwekkend! Na het genieten van het uitzicht kon de afdaling beginnen, dit ging een stuk vlotter maar was toch ook niet te onderschatten. Onze benen waren letterlijk aan het shaken toen we beneden aankwamen. Nog even omringd worden door de lieve schattige aapjes en klaar om uitgeput terug naar het hotel te gaan.

Morgen vertrekken we met de boot naar Koh Phi Phi. Daar slapen we in een hutje aan het strand dus ik vrees voor wifi.


Geschreven door

Al 4 reacties bij dit reisverslag

weeral een mooi verslag (altijd prettig om te lezen) en zeer mooie foto's ! Om mooie dingen te zien moet je dus af en toe afzien hé ! geniet er maar met volle teugen van!

papa 2015-08-25 19:14:57

Je moet schrijfster worden. Zo aangenaam om alles te lezen. Ik zag ook al een gezinsfoto's van de toekomst ?

Kaatje 2015-08-25 21:01:22

Hihi dank jullie wel! Ja toch getwijfeld om zo'n aapje mee te nemen ze ?

jokemathieu 2015-08-26 02:56:48

Amaai de moeite zeg. Groetjes

Luc 2015-08-26 06:27:57
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.