Chiang Mai ontdekken

Thailand, Chiang Mai

We beginnen de dag met een zeer uitgebreid ontbijt, Marcel en Koen zorgen goed voor ons 😋

De kinderen duiken nog even het zwembad in en daarna komt de taxi om de stad in te gaan. We starten bij de boedistische tempel Wat Phra Singh. Een prachtig complex waar we onze ogen uitkijken.

Warm is het ook en we besluiten om na de tempel te gaan lunchen bij Tikkie Café. Onze taxi chauffeur heeft geen idee waar hij ons heen moet brengen - rijdt een tijdje kriskras door de stad heen - en uiteindelijk gaat Marjolein naast hem zitten om hem door de stad te navigeren. De lunch die we krijgen is waanzinnig lekker, ook Jurre en Fem wennen langzaamaan aan de Thaise keuken. Lynn was direct al gewend 😋

In de middag gaan we op zoek naar een kleermaker voor nieuwe maatpakken voor John. Bij de tweede winkel slagen we en we kunnen morgenavond al de eerste keer komen passen. 💪🏻

Daarna gaan we terug naar het hotel. De kids het zwembad in en savonds eten we bij het guesthouse. Ook dat is weer super lekker, wat we ook bestellen er lijkt hier geen slecht eten te zijn.

De kinderen sluiten de avond af met ‘nachtzwemmen’ in het zwembad. 😊

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

wat een gave foto's en heerlijke verhalen met culinaire hoogtepunten van o.a. bitterballen, pizza nutella banaan:) Leuk dat we jullie zo kunnen volgen, genieten maar!

Judith 2022-07-11 18:45:24
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.