Eucalyptus

Spanje, Arzúa

Wandelen door deze streek is heel mooi je kunt het een beetje vergelijken met zuid Limburg erg heuvelachtig. Maar hier heb je eucalyptus bossen ( aanplant) het ruikt hier heerlijk fris. Het is erg druk op de route vooral met jeugd gezellig maar erg luidruchtig dit was me bekend maar wil je Santiago halen moet je dit stuk ook doen. Mijn voet gaat vooruit hij is nog niet dicht maar de pijn is verdraagzaam. Door de pijn ben ik anders gaan lopen met gevolg van pijn in de rug en heup. De Camino heeft hier helemaal niets meer met de kerk wat ik ook jammer vindt. Ik moet nog zo ongeveer 40 km lopen ik doe het rustig aan ik hoef niet kapot thuis aan te komen.
Groetjes Johan

Geschreven door

Al 8 reacties bij dit reisverslag

Ja die laatste kilometers is doorbijten, De jeugd doet het in schoolreisjes soms leuk maar ook soms…. Ook dat hoort erbij. Fijn dat het beter gaat met je voet. Als je tijd over hebt ga dan nog even naar Finesterre Liefs Paula en Ben

Paula 2025-04-22 16:48:12

De laatste loodjes. Veel succes! Ik wens je alvast een prachtige aankomst in Santiago, wanneer dan ook. Dat maakt niks meer uit.

Ingrid 2025-04-22 17:39:56

Nou, de laatste weken een route met hobbels. Maar, einde in zicht 💪

Yvette 2025-04-22 17:52:34

Fijn Johan dat je voet langzaamaan weer doet wat jij wilt.. Inderdaad, die laatste loodjes wegen zwaar, maar het gaat je zeker lukken..... kin diech toch🤭👊

Donné 2025-04-22 18:07:05

Kom op man die 40 km red je ook nog

Louis Frissen 2025-04-22 19:04:15

Ja, Johan, het weer is nu goed, zie ik. Jammer van die drukte (je komt steeds dichter bij, dus..) en de jeugd erbij, geeft toch ook een signaal naar de toekomst, hoop ik! Het gemis met de kerk nu lijkt mij ook jammer, maar dat komt weer goed! Succes voor de laatste km’ters👍! Gaat goed 🍀

Ton 2025-04-22 20:12:18

De “Finale” kömp in ziech 🔭 Haw vol, en dat geit diech lökke 🙏 Iech Höb diech ‘n PB gesjik Johan

Sjarel 2025-04-22 23:17:04

Gruuts op diech Johan. De bis ‘nne kanjer. Die letste ruim 10% deiste ouch en daan höbste ‘n krachtoer voltooid…👊🏻🙏🏻

Franc 2025-04-23 08:55:05
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.