Duitsland

Nederland, Groesbeek

Vandaag gingen we fietsen richting Duitsland we waren er zo want het is een paar kilometer verder. We fietsen verder naar Kranenburg wat we een prachtige kerk bezochten. Het mooie is dat deze kerk voor drie gemeentes is Kranenburg, Kleve en Groesbeek. Dus de Duitse kerk heeft een Nederlandse gemeente bij haar kerkelijk leven betrokken. Verderop hebben we geluncht natuurlijk nu we toch in Duitsland waren werd het bratwurst!!!
Via een ander weg die veel leuker was om te fietsen kwamen we uit in Groesbeek. Later in de middag zijn we nog op zoek gegaan naar een kringloop maar die ging net dicht toen we aankwamen. In Groesbeek een frietje gegeten en weer terug naar de camping.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.