Onze laatste volledige dag in Oostenrijk. Tijd voor een bezoek aan Dornbirn, een klein stadje. Erg veel valt hier niet te beleven: de oude stad is gereduceerd tot een plein en enkele straten. Enfin, de zon schijnt. Dus hebben we wel zin om hier eventjes door te wandelen. We bekijken het Rotes Haus, een van de oudste gebouwen met een opvallende - jawel - rode gevel. Nu een horecazaak uiteraard.
Veel meer valt er niet te zien dus we begeven ons naar het Inatura, een natuurwetenschappelijk museum voor kinderen en jongeren in de stad. Het ligt een beetje buiten het centrum maar nog steeds op wandelafstand. Helaas mag de hond niet in het museum binnen, dus papa blijft in de cafetaria zitten samen met Perro. Oma, Noor en ik trekken dan weer wel het museum in: hier kan je gerust enkele uren doorbrengen. Er staan veel opgezette dieren (beren, wolven, vossen, elanden, ...) en er zijn verschillende themazalen over de natuur. Bijzonder boeiend allemaal. Maar met Noor in je kielzog kun je niet altijd alles grondig lezen. Toch brengen we redelijk wat tijd door in het museum. En dan zien we plots een kleine klimmuur.
We picknicken in de tuin van het museum en keren dan op ons gemak terug naar het hotel. Daar pakken we alvast in want de volgende morgen moeten we op tijd vertrekken voor alweer een volledige dag in de auto.
Geschreven door Ine.op.reis