Na een hele nacht regen was de
tent goed nat. Buiten om onze tenten ook. We hoefden gelukkig niet door de plassen naar het toiletgebouw.
Omdat de weersvoorspelling aangaf dat we beter niet konden gaan wandelen hier in de omgeving kozen we ervoor naar Calvi te gaan. Daar zou het tot 13.00 uur in ieder geval droog zijn.
Na ons ontbijtje (in de tent helaas) reden we om 10.30 uur richting Calvi. 60km rijden. Hoe dichter we bij Calvi kwamen destemeer de wolken verdwenen. Onderweg bij een uitzichtspunt koffie gedronken. Leuk plekje.
Het was druk op de weg naar Calvi. Om 12.00 uur reden we Calvi binnen. We parkeerden de auto aan het begin en gingen lopend verder. Calvi voelt altijd als thuiskomen.
Over het strandje naar de boulevard gelopen. Daar lekker geluncht. Een Corsica burger gegeten. Calvi heeft een mooie citadel. Dus daar lekker gewandeld en terug via de winkelstraatjes. Niet favoriet bij de mannen, maar je moet vrouw/mam wel te vriend houden he. Nog wat leuks gekocht voor in ons tuinhuis, voor op de koelkast en een t-shirt voor Ingrid. Op de terugweg naar de auto de boodschappen gedaan. En om 17.00 uur waren we terug op de camping. De buren vertelden dat het om 16.00 uur heel hard had geregend. Wij hebben dus erg geluk gehad in Calvi. Nog even lekker in het zonnetje gezeten en gegeten. Daarna de tent in want het werd frisser. Spelletje gespeeld en nog wat gelezen.
Eens kijken wat we morgen gaan beleven
Geschreven door Hoogies