Dag 4: Camping E Cannice Moltifao - wandeling dorp Lama

Frankrijk, Moltifao

Heerlijk geslapen na een avondje buffelen.

Vanmorgen om half 9 opgestaan en heerlijk gedouched. De voortent opgezet en ons ontbijt bestond uit de restjes van de afgelopen dagen. De temperatuur is goed. 27 graden. Alleen een enorme bewolking. Het zit pot dicht. Misschien ook wel lekker. Even acclamatiseren.

Tegen 12.00 uur even richting Ponte Leccia om wat boodschappen te doen. Een prima Super U. En de La Pietra en Yop zijn weer ingeslagen. Na een kar vol boodschappen ingeladen te hebben in de auto weer terug naar de camping.

Na onze lunch vertrokken naar het dorp Lama. Lama is een van de mooiste dorpen van Corsica. Je loopt hier door pittoreske, smalle straatjes. Helaas is het erg bewolkt op Corsica. Anders hadden we de zee ook nog kunnen zien. Het was wel even weer wennen. Slechte conditie (Ingrid) Toine vloog bij de berg omhoog en Jan volgde dapper. Het was een leuke wandeling. Genoten van de uitzichten. Maar ook van Toine. Vroeger ging hij er nog wel eens bij zitten, maar nu...zoef

Volgens het boekje was het een wandeling van 1 uur en 45 minuten. Ik denk dat wij vooral Ingrid) niet tot de gemiddelde wandelaars behoren. We hebben er 3 uur over gedaan. Eerlijk toegeven we zijn een paar keer verkeerd gelopen. Aan het eind van de wandeling ons zelf beloond met een heerlijke Orangina en Jan een IPA biertje.

Eenmaal weer bij de tent naar Duitsland Oostenrijk gekeken en eten gemaakt met elkaar.

De dag afgesloten met een heerlijk biertje. Voor de komende dagen lijkt het weer niet mee te zitten, maar we zullen het zien.
We vermaken ons prima.

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

Leuk jullie reisverslag te lezen. Al een heel stuk gereisd. Nu tijd om te relaxen. Geniet maar lekker. Liefs van ons.

Pap en mam V 2024-06-19 22:42:26

We hebben net besloten om hier nog langer te blijven. Hoeven we nog maar 1x te verhuizen. Lekker relaxed

Hoogies 2024-06-20 10:41:23

We hebben net besloten om hier nog langer te blijven. Hoeven we nog maar 1x te verhuizen. Lekker relaxed

Hoogies 2024-06-20 10:41:23
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.