Dorpje bezoeken en Kwartfinale voetbal Nederland -Turkije!

Italië, Pietra Ligure

Na het ontbijt en een klein wasje, besloten we om naar het dorp te fietsen. Zoals gisteren al gezegd, is dit niet heel ver vanaf de camping. De dreigende regen even afgewacht te hebben (die er uiteindelijk niet kwam, volgens ons waait deze steeds over) en dan kunnen we gaan.
Eenmaal in het dorp, blijkt dat we net de markt 🍑🥝🍊🍌🍋🍉🧢👙🩳👚👗🩱🧄🌿🌶 aldaar gemist hebben, tenminste, men is al aan het opruimen. Jammer, maar het is niet anders. Het is een leuk en knus dorp, met een paar pleintjes en leuke binnenstraatjes. Ook deze zijde van zee, strand, boulevard en weg etc. is nog leuker dan het stukje wat we gisteren gezien hebben. We struinen daar wat rond, maken de foto’s en uiteindelijk belanden we weer op het terras voor een lichte lunch🤭, gewoon omdat het kan😊

Nadien pakken we onze fietsen weer en gaan richting boulevard. Een pier steekt een stukje de zee in en de vissers 🎣 doen er hun voordeel mee. Of ze wat vangen is moeilijk te ontdekken. Het ziet er gezellig uit hier, dus een paar dagen hier verblijven, moet lukken.
Natuurlijk spot Henk gelijk een ijs bar en eten we een gigantische coupe ijs beide. Ook heel lekker weer hier.
Nadien fietsen we terug naar de camping, waar we rond 15:30 uur weer terug zijn. Tijd voor tablet, boek en een dutje😊💤.

De buren nodigen ons ook uit om in de avond mee op het terras voetbal ⚽️ te gaan kijken op het grotere scherm. Een laptop wordt aangesloten, zodat we het Nederlands commentaar kunnen horen. Dus redelijk op tijd eten en dan op naar het terras. Met z’n 15-20 personen kijken we wat Nederland tegen Turkije gaat doen. Zelfs ik ga mee en heb zitten kijken. In de loop van de avond stroomt het terras nog voller met andere voetballiefhebbers, welke verdeeld voor Turkije of Nederland zijn. Ik had voor de zekerheid wel een boek in mijn tas gestopt, maar dat is er niet uitgekomen. Het moet niet gekker worden met me🤭. Maar met een “apperolletje” is het vol te houden🤪. Uiteindelijk maakte het 2-1 voor Nederland 🇳🇱 en door naar de volgende ronde. Gezellig zo met een clubje🍻🍷🥤.

Geschreven door

Al 10 reacties bij dit reisverslag

Lekker smullen, SMULLEN... Pas op, anders moeten jullie voor de volgende keer een nog veel groter camper huren! 😉😂

Heddy 2024-07-07 10:11:31

Ik geniet van je verhalen Martha, wat een heerlijk land is Italie toch :-)

Hannie 2024-07-07 10:19:05

Hey samen, wat weer een mooie dag samen, mooie omgeving, lekker eten, én afsluitend met voetballen kijken … moet inderdaad niet gekker worden zus 🤪

Angela 2024-07-07 10:57:24

@Heddy: Dat gaan we niet doen hoor Heddy, die grotere camper. Maar genieten blijven we doen😊. @ Hannie: Dat is het Hannie, heel veelzijdig en lekker! Wanneer gaan jullie?

HenkenMartha 2024-07-07 11:04:12

@Angela: Moet iets toch als ik niet bij je kan bijkletsen en koffietje kan drinken🥰😘

HenkenMartha 2024-07-07 11:05:25

Weer prachtige foto’s en het moet idd niet gekker worden, mijn zus als voetbalfan.🤣🤣🤣 geniet er lekker van samen.😘🙋🏻‍♀️

Leny 2024-07-07 12:40:19

Die apperoll kleurt wel goed bij de wedstrijd. :-)

HeddyenJan 2024-07-07 14:54:19

Wij zijn donderdagavond thuisgekomen van onze fietsvakantie van het Pieterpad en hebben zojuist jullie reisverslagen van de afgelopen tien dagen gelezen. Leuk geschreven Martha en mooie vakantiefoto’s toegevoegd. Een aantal plaatsen en foto’s komen ons bekend voor omdat we er zelf ooit geweest zijn. Zo ook de foto’s van Cinque Terra, echt super mooi, we hebben daar heel veel gewandeld van dorpje naar dorpje. Mooi en lekker 😋 vakantieland is Italië. Geniet nog van de vakantiedagen die nog komen gaan!

Hans en Ria 2024-07-07 17:04:55

Ik begin weer een beetje beter te begrijpen waarom wij met jullie het clubje Culinair Waalre vormen. Misschien toch weer goede ideeën opgedaan voor ons volgende etentje? Wij gaan vanmiddag naar de jullie bekende Niek Romme om onze gehuurde camper op te halen. Wij vertrekken morgen :-)

Cees Oomens 2024-07-08 11:02:41

Zeker heerlijke ideeën opgedaan Cees👌, blijft toch een heerlijk land oa door het heerlijke eten. Doe Niek de groeten en alvast een fijne vakantie voor jullie!🙋‍♀️

HenkenMartha 2024-07-08 12:41:21
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.