Vandaag naar de markt geweest in Rosignano. We zijn ook even wezen kijken naar het parelwitte strand even voor het plaatsje Rosignano. Heel erg mooi maar vandaag verschrikkelijke heet. Vlak naast een lange pijpleiding die in zee loopt waar schepen lading lossen of laden. Wand in land staat een grote fabriek. Beetje dubbel. Lijkt een beetje op Beverwijk.
In Rosignano naar de markt geweest. Die was echt heel groot. Groente gekocht. En ja ook een streng verse knoflook. Daarna door gefietst naar de wijn boer. Is meer een handelaar. We dachten die lekkere Rosé te tanken, maar helaas deze was op. Dan maar een witte wijn beproefd en mee genomen. Uiteraard ook een pak met rood laten vullen. Wat wil je voor €2 de liter.
Vol gepakt terug naar de camping.
Daar waren tegenover ons Duitsers gekomen met een gloed nieuwe knaus caravan. Wat een gestuntel. Zij die wagen draaien wij schreeuwen pas op die boom. Toen ging die de poten uitdraaien. Maar die caravan stond scheef niet normaal. Dus ik hem maar geholpen. Wat je met een waterpas allemaal niet kan doen. Nou die bak stond. Hij hele maal blij. Na verloop van tijd een hoop gepraat. Ze waren met de stokken van de tent begonnen. Inmiddels was er ook een Duitser hen te hulp geschoten. Om het stokken frame vorm te geven. Blijkt nu hij had die sleurhut gehuurd. Ik heb toen ook maar een handje geholpen. Later kwam Irene er ook bij. En na een half uur stond die handel. Wij hem wel gewaarschuwd dat als het gaat regenen er zakken in het dak kan gaan staan wand er ontbreken in het dak hulpstukken. Volgens mij geloofde die het wel.
Wij naar het strand uitrusten.
Na ons rust moment hebben we al wat spullen schoon gemaakt en afgebroken. De luifel ruimen we dinsdag einde van de dag wel op.
Laat gegeten en daarna nog even over de camping gewandeld.
En ja even bij de bar een grappa genomen. Wilde ik al lang proeven. Nou het is net spiritus. Net als Palinga uit Hongarije.
Geschreven door Henk-en-irenes.avonturen